Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VTB Jungtinė lyga: „Lietuvos rytas“ nugalėjo "Doneck" ir įsirašė 10-ąją pergalę

Rungtynių akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dešimtą pergalę penkioliktose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą dešimties ekipų A grupėje užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“, sekmadienį namuose 85:75 (18:22, 15:26, 24:14, 28:13) įveikęs į penktąją poziciją nukritusius Donecko „Doneck“ (8 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkus iš Ukrainos.

16 taškų nugalėtojams pelnė Darius Songaila, 14 – Juanas Palaciosas, 13 – Gediminas Orelikas, 12 – Stevanas Jelovacas, 11 – Martynas Gecevičius.

Svečiams daugiausia taškų pelnė Darrelas Mitchellas (16 tšk.), Denisas Ikovlevas bei Marco Killingsworthas (po 14 tšk.), Bernardas Kingas (12 tšk.) ir Maksimas Kornijenka (11 taškų).

Kituose šios grupės mačuose sekmadienį dviejų lietuvių Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa savo aikštelėje 76:63 (17:14, 22:13, 22:16, 15:20) nugalėjo Sankt Peterburgo „Spartak“ komandą.

Mantas Kalnietis nugalėtojams pelnė 5, o Simas Jasaitis – 3 taškus.

Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkai namuose 95:73 (25:20, 16:17, 23:25, 31:11) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamą Čekijos čempioną Nimburko ČEZ klubą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 15 14 1 93,3
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 15 10 5 66,7
3. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 14 8 6 57,1
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 15 8 7 53,3
5. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 15 8 7 53,3
6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 14 7 7 50
7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 15 6 9 40
8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 13 5 8 38,5
9. Nimburko ČEZ (Čekija) 15 4 11 26,7
10.Talino „Kalev“ (Estija) 13 2 11 14,4

Vieninteliame B grupės mače Maskvos CSKA namuose 74:71 (19:21, 22:16, 10:21, 23:13) nugalėjo Liubercų „Triumf“ krepšininkus.

Šioje grupėje pirmauja visus 15 susitikimų laimėję Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) krepšininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 15 15 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 15 13 2 86,7
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 15 9 6 60
4. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 15 7 8 46,7
5. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 16 7 9 43,8
6. Rygos VEF (Latvija) 15 6 9 40
7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 13 4 9 30,8
8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 14 4 10 28,6
9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 14 4 10 28,6
10.Klaipėdos „Neptūnas“ 14 4 10 28,6

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek