VTB lyga: CSKA sunkiai, bet nugalėjo „Lokomotiv“ ir išlaikė intrigą

Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui, kuriam atstovauja Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis, nepavyko jau ketvirtadienį užbaigti VTB Jungtinės lygos ketvirtfinalio serijos.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai savo aikštėje po itin atkaklios kovos 73:76 (16:23, 25:20, 18:17, 15:16) nusileido Rusijos čempionams Maskvos CSKA krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Vitalijus Fridzonas tolimu metimu išlygino rezultatą – 72:72. Vėliau Milošas Teodosičius buvo sykį, o V.Fridzonas – abu kartus taiklūs nuo baudų metimo linijos – 72:75. Valerijus Lichodėjus ir V.Fridzonas pataikė po vieną baudos metimą – 73:76. Buvo likusios 7 sekundės, tačiau Krunoslavas Simonas prarado kamuolį.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė atitinkamai 16 ir 14 taškų surinkę Nenadas Krstičius (10/10 baudų) ir Andrejus Voroncevičius (5/5 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.). 10 taškų pridėjo Sonny Weemsas (5/6 dvit., 5 rez. perd.), 8 – Jeremy Pargo, po 7 – M.Teodosičius (10 rez. perd.) ir Viktoras Chriapa (2/7 dvit., 7 atk. kam.).

Aikštės šeimininkams Derrickas Brownas (4 rez. perd., 7 išpr. praž.) pelnė 18, Marcusas Williamsas (6 rez. perd.) – 17, Maksimas Grigorjevas (3/3 trit.) – 10, Alexas Maričius (11 atk. kam.) – 8 taškus.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 20 minučių įmetė 8 taškus (1/5 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir dukart pažeidė taisykles.

S.Jasaitis dėl traumos nebuvo registruotas rungtynėms.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį taip pat Krasnodare.