Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VTB lygoje Kazanės „Uniks“ iškovojo dešimtą pergalę

Kazanės „Uniks“ žaidėjas Terrellas Lyday'us
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kazanės „Uniks“ žaidėjas Terrellas Lyday'us
Šaltinis: BNS
0
A A

Dešimtą pergalę vienuoliktose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dešimties komandų A grupės turnyre pirmaujantis Kazanės „Uniks“ klubas, svečiuose 90:88 (20:27, 25:21, 22:18, 23:22) privertęs pasiduoti į šeštą poziciją nukritusius Krasnojarsko „Jenisej“ (5 pergalės ir 6 pralaimėjimai) krepšininkus.

36 taškais prie pergalės prisidėjo Andrew Goudelockas, 16 – Ian Vougioukas, 11 – Nikolaos Zisis.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Anthony'is Fisheris (23 tšk.), Gregory'is Renfroe(19 tšk.), Andrejus Komarovskis ir Kosta Perovičius (po 12 taškų).

Antrą vietą grupėje su 8 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais užima LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 11 10 1 90,9

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 10 8 2 80

3. „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60

4. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 10 6 4 60

5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 10 5 5 50

6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 11 5 6 45,5

7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30

8. Nimburko ČEZ (Čekija) 10 3 7 30

9. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 9 2 7 22,2

10.Talino „Kalev“ (Estija) 9 2 7 22,2

B grupėje pirmauja visas dešimt pergalių iškovojusi Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, lenkianti Rusijos čempionus Maskvos CSKA (9/1) krepšininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 10 10 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 11 6 5 54,5

4. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 11 5 6 45,5

5. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4

6. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4

7. Rygos VEF (Latvija) 10 4 6 40

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30

9. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 10 3 7 30

10.Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek