TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

VTB lygoje Klaipėdos „Neptūnas“ Mariupolyje krito prieš „Azovmaš“

Rungtynių akimirka
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos „Neptūnas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Aštuntą nesėkmę dešimtose VTB Jungtinės lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dešimties komandų B grupės turnyro autsaideris Klaipėdos „Neptūnas“, sekmadienį Ukrainoje 74:85 (24:18, 15:21, 20:30, 15:16) nusileidęs devintojoje pozicijoje likusiai Mariupolio „Azovmaš“ (3/7) ekipai.

24 taškus pralaimėjusiems pelnė Martynas Mažeika, 16 – Simas Galdikas, 12 – Valdas Vasylius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Danielis Kickertas (23 tšk.), Colemanas Collinsas ir Igoris Zaicevas (po 15 taškų).

B grupėje su devyniomis pergalėmis iš eilės pirmauja Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 9 9 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 9 8 1 88,9
3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 9 5 4 55,6
4. Minsko „Čmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4
5. Rygos VEF (Latvija) 9 4 5 44,4
6. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 9 4 5 44,4
7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4
8. „Astana“ (Kazachstanas) 9 3 6 33,3
9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30
10. Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmosiose sekmadienį jau pasibaigusiose A grupės rungtynėse „Doneck“ krepšininkai išvykoje 91:65 (16:11, 25:19, 21:21, 29:14) nugalėjo Sankt Peterburgo „Spartak“.

A grupėje pirmauja aštuonis susitikimus iš devynių galimų laimėjęs Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 9 8 1 88,9
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 9 7 2 77,8
3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 9 6 3 66,7
4. „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 9 5 4 55,6
6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 9 4 5 44,5
7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30
8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 8 2 6 25
9. Talino „Kalev“ (Estija) 8 2 6 25
10. Nimburko ČEZ (Čekija) 9 2 7 22,2

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 24sek