2012 11 19

VTB lygoje „Neptūnas“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Rusijoje vykusiose VTB Jungtinės lygos rungtynėse 63:84 (16:26, 16:18, 16:20, 15:20) neatsilaikė prieš Žemutinio Naugardo „Nižniy Novgorod“ ekipą.
Nikita Barinovas
Nikita Barinovas / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Klaipėdiečiai prastai pradėjo rungtynes – po pirmojo kėlinio Kazio Maksvyčio auklėtiniai atsiliko dviženkle taškų persvara – 16:26.

Vėliau neptūniečiai, paraginti Mariaus Runkausko, sukruto ir antrojo kėlinio viduryje jau kvėpavo varžovams į nugarą – 30:35.

Deja, netrukus vėl pasipylė klaidos ir rusai prieš pat didžiąją pertrauką vėl šoktelėjo į priekį – 44:32.

Dar prastesnė buvo trečiojo kėlinio pradžia, kurią klaipėdiečiai pralaimėjo 5:14, ir rusai atitrūko jau 21 taško persvara – 58:37.

„Nižniy Novgorod“ – „Neptūnas“ – 84:63 (26:16, 18:16, 20:16, 20:15).

„Nižnij Novgorod“: V. Paninas – 23 taškai (tritaškiai 5/6, 11 atk. kam.), P. Brezecas 18 (dvitaškiai 8/13), D. Labovičius ir S. Antonovas – po 14.

„Neptūnas“: Deividas Gailius – 12 (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 2/6), Vytautas Šarakauskas – 11 (6 atk. kam.), Martynas Mažeika – 9 (dvitaškiai 2/7, tritaškiai 1/5), Marius Runkauskas ir Rashaunas Broadusas – po 8, Martynas Andriuškevičius – 5, Nikita Barinovas – 4, Davidas McLure'as ir Evaldas Dainius – po 3, Raimundas Danys taškų nepelnė.

„Neptūnas“ VTB Vieningosios lygos B grupės turnyrinėje lentelėje su 1 pergale ir 5 pralaimėjimais tarp 10 ekipų žengia 9 pozicijoje, „Nižnij Novgorod“ su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais – penktoje.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 22 dieną (ketvirtadienį) 17 val. su „Palangos“ ekipa. Ši LKL dvikova vyks senojoje „Neptūno“ sporto salėje (Taikos pr. 61 A).