Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 19d. 10:21

VTB lygoje pergalę šventė „Turow“ su Denisu Krestininu

Denisas Krestininas
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Denisas Krestininas

Pirmadienį vienintelėse VTB Jungtinės lygos reguliariojo sezono rungtynėse Zgoželeco „Turow“ klubas su Denisu Krestininu namuose 98:74 (27:21, 29:18, 24:19, 18:16) nugalėjo Krasnojarsko „Jenisej“ ir A grupėje pakilo į šeštąją vietą.

12 su puse minutės žaidusio lietuvio indėlis į pergalę – 2 taškai (1/3 dvit.), 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei 2 pražangos.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Damianas Kuligas, 18 – Tony Tayloras, 16 – Johnas Prince'as.

Ketvirtąją nesėkmę per penkis susitikimus patyrusioje „Jenisej“ ekipoje, kuri smuktelėjo į dešimtąją poziciją, sėkmingiausiai žaidė Christianas Burnsas (14 tšk.), Maksimas Krivošejevas (12 tšk.) ir Gregory Renfroe'as (11 taškų).

A grupės lyderiu su penkiomis pergalėmis išlieka Kazanės „Uniks“ klubas, o antras žengia Vilniaus „Lietuvos rytas“.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 5 5 0 100
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 6 4 2 66,7
3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 6 4 2 66,7
4. „Doneck“ (Ukraina) 6 4 2 66,7
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 6 3 3 50
6. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 5 2 3 40
7. Nimburko ČEZ (Čekija) 6 2 4 33,3
8. Talino „Kalev“ (Estija) 4 1 3 25
9. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 5 1 4 20
10. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 5 1 4 20

B grupėje su penkiomis pergalėmis pirmauja Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda, kuriai vadovauja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 5 5 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 4 4 0 100
3. Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) 6 4 2 66,7
4. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 6 3 3 50
5. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 6 3 3 50
6. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 5 2 3 40
7. „Astana“ (Kazachstanas) 6 2 4 33,3
8. Rygos VEF (Latvija) 6 2 4 33,3
9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 6 2 4 33,3
10. Klaipėdos „Neptūnas“ 6 1 5 16,7

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 24sek