Publikuota: 2012 gruodžio 2d. 18:07 , atnaujinta: 2012 gruodžio 2d. 20:03

VTB: „Lokomotiv“ įveikė „Neptūną“, Simas Jasaitis pridėjo 10 taškų

Varžybų akimirka
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Varžybų akimirka

VTB Jungtinės lygos B grupės rungtynėse Kaipėdoje vietos „Neptūnas“ (1-5) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipai 83:95 (20:26, 24:27, 13:20, 26:22).

Lietuvių varžovė buvo „lietuviškoji“ Krasnodaro „Lokomotiv“ (4-2) ekipa, kurios garbę gina Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis, Ginas Rutkauskas užima komandos viceprezidento pareigas, o Sigitas Kavaliauskas dirba komandos fizinio rengimo treneriu.

Vis dėlto šiame mače Rusijos ekipa vertėsi be traumuoto M.Kalniečio. Tačiau Simas Jasaitis Rusijos klubui pelnė 10 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

Klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Deividas Gailius. 14 taškų pridėjo Martynas Mažeika.

Klaipėdos „Neptūnas“: Deividas Gailius – 19, Martynas Mažeika – 14, po 10 taškų pelnė Vytautas Šarakauskas ir Marius Runkauskas, Rashaunas Broadusas – 8, po 7 taškus pelnė Davidas McLure'as ir Laurynas Mikalauskas, Martynas Andriuškevičius – 6, Evaldas Dainys – 2, Giedrius Gustas, Nikita Barinovas ir Raimundas Danys taškų nepelnė.

Krasnodaro „Lokomotiv“: Derrickas Brownas – 22, Nickas Calathesas – 21, Maximas Grigoryevas – 16, Jamesas Baronas – 11, Simas Jasaitis – 10.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

9. Klaipėdos „Neptūnas“                           6 1 6   16
10.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)             7 0 7    0

Rungtynių eiga:

Pirmasis kėlinys

Pirmasis kėlinys „Neptūnui“ neprasidėjo itin sėkmingai, Vos per keletą minučių rusai įgijo 6 taškų persvarą (8:2). Visgi klaipėdiečiai atsitiesė ir į tai atsakė savo spurtu 10:0 (12:8). Tačiau greitai klaipėdiečiai išbarstė persvarą ir likus minutei atsiliko 18:23. Galiausiai lietuviai pralaimėjo kėlinį 20:26.

Antrasis kėlinys

Nepavyko klaipėdiečiams pavyti varžovų per pirmąją kėlinio pusę. Rusijos krepšininkai padidino persvarą iki 10 taškų – 42:32. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Neptūnas“ priartėjo prie varžovų 42:49. Kėlinys baigėsi klaipėdiečiams pralaimint 9 taškų skirtumu 44:53

Trečiasis kėlinys

„Neptūnui“ ir trečiojo kėlinio pradžia nesiklostė sėkmingai. Sužaidus 3 minutes klaipėdiečiai jau atsiliko 15 taškų – 48:63. Likus žaisti tris minutes Klaipėdos „Neptūno“ ekipa pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą 53:66. Galiausiai kėlinys baigėsi „Lokomotiv“ naudai 73:57.

Ketvirtasis kėlinys

Įpusėjus paskutiniam kėliniui „Neptūnas“ įmetė tiek pat taškų kiek varžovai – 9 – ir atsiliko 64:82. Dar keturi taškai ir atsilikimas sumažėjo iki 12 taškų. Vėliau pavyko rezultatą sušvelninti iki 10 taškų skirtumo. Tačiau galiausiai pralaimėjo 83:95.

Temos: 1 Krepšinis
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pasaulis kišenėje

Verslas piktinasi „negarbingai“ padidinta rinkliava į Kuršių neriją, valdžia skaičiuoja kitaip

Aktualu

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo rengėjų veikla kai kuriems Seimo nariams panaši į sektą

Aktualu

Pateikė priežastį, kodėl apsemiama rekonstruota Kauno Laisvės alėjos dalis

Sportas

„Sūduvos“ antausį patyręs Kipro klubas šoke: „Pralaimėjome silpnesnei komandai“

Per vestuves Atlanta atsisakė tradicinės nuotakos suknelės: „Nesu princesė, mano būdas – karalienės“

24sek

„Žalgirį“ palikusį A.Toupane'ą komplimentais apipylė NBA superžvaigždė

Gyvenimas

Vasariška apranga: 11 derinių kiekvienai dienai

Verslas

Staigmena: kuo dažniau lankysi bankus dėl paskolos, tuo labiau prastės kredito reitingas

Christina Aguilera naujame mokslinės fantastikos filme suvaidino robotą-prostitutę

Išrinkti geriausi šių metų šunų fotografijos kadrai

Aktualu

Panevėžio aplinkkelyje į sunkvežimį atsitrenkęs „Audi“ vairuotojas spruko pėsčiomis

Verslas

VMI išsiuntė laiškus 54 tūkstančiams skolininkų

Sportas

Pamatykite – Marijampolės „Sūduva“ audringai atšventė istorinį pasiekimą

Sportas

Prieš Europos lygos batalijas 15min studijoje lankysis „Žalgirio“ treneris V.Urbonas

Žuvusios manekenės D.Didžiūnaitytės artimuosius nuvylė Generalinės prokuratūros atsakymas

Maistas

Universaliosios šparaginės pupelės – ir greitiems patiekalams, ir žiemos atsargoms

Mokslas.IT

Ar būtina „civilizuotai“ išjungti USB kaupiklį prieš jį ištraukiant?

Aktualu

Brazilijoje mirus pacientei dingo populiarus garsenybių plastikos chirurgas

Aktualu

Kaune susidūrė trys automobiliai – nukentėjo ketverių metų berniukas

Aktualu

Policija tiria, kam į sąskaitą Honkonge „Bionorica Lithuania“ pervedė pusę milijono eurų