VTB: rezultatyviausiai VEF gretose žaidęs Antanas Kavaliauskas padėjo įveikti „Neptūną“

Varžybų akimirka
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Varžybų akimirka
0

Šeštadienio vakarą VTB Jungtinės lygos rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ po gana atkaklios kovos nusileido Ramūno Butauto vadovaujamam Rygos VEF klubui 89:94 (26:20, 20:22, 13:30, 30:22).

Lietuviai pirmavo po pirmojo kėlinio net šešiais taškais, antrąjį kėlinį taip pat laimėjo dviejų taškų skirtumu, tačiau smarkiai suklupo trečiajame kėlinyje. Nors paskutinį ketvirtį žaidė rezultatyviai, pralaimėjimo nebeišvengė.

„Neptūno“ ekipoje ypatingai rezultatyviai žaidė Valdas Vasylius, pelnęs net 32 taškus. 16 taškų pridėjo Deividas Gailius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė lietuvis Antanas Kavaliauskas, pelnęs 21 tašką, 20 taškų pridėjo E.J.Rowlandas.

Tai buvo jau dešimtoji „Neptūno“ nesėkmė, klubas yra iškovojęs tik vieną pergalę ir rikiuojasi devintoje B grupės vietoje.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius – 32, Deividas Gailius – 16, Marius Runkauskas – 15, Rashaunas Broadus – 11, Raimundas Danys – 5, Giedrius Gustas – 4, Davidas McClure'as, Laurynas Mikalauskas ir Simas Galdikas po 2 taškus, Nikita Barinovas nežaidė.

VEF: Antanas Kavaliauskas – 21, E.J.Rowlandas – 20, Donatas Zavackas – 13.