Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2010 12 09

Vyriausybėje aptartas pasiruošimas 2011 m. Europos krepšinio čempionatui

Ketvirtadienį Vilniuje vyko „EuroBasket 2011“ vyriausybinės darbo grupės posėdis. Jame „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas grupės nariams pristatė „FIBA Europe“ komisijos, viešėjusios Lietuvoje lapkričio 29 – gruodžio 2 d., inspekcijos rezultatus.
EuroBasket_logo
EuroBasket_logo

„Vizitas buvo kaip reta intensyvus, per tris dienas aplankėme visus šešis miestus, pastatytas arba statotomas arenas, viešbučius, kuriuos numatoma apgyvendinti čempionato dalyvius, – informavo M.Špokas. – „FIBA Europe“ atstovai didelių problemų nerado, visi darbai, kurie dar nebaigti, daromi pagal grafiką. Buvo nurodyta keletas smulkių niuansų, kuriuos miestams ir organizatoriams reikia pataisyti, tačiau nebuvo esminių klausimų. Dabar svarbiausia, kad visų dar nebaigtų objektų statybos nesustotų ir kad kito „FIBA Europe“ vizito metu jau galėtume patvirtinti visus objektus, kurių reikės, kad sklandžiai organizuotume čempionatą.”

Išklausyta miestų, rengsiančių čempionato varžybas, atstovų informacija apie situaciją besiruošiant varžyboms.

Atsižvelgdamas į „FIBA Europe“ atstovų išsakytus nuogąstavimus dėl nebaigtų statybų kai kuriuose miestuose, darbo grupės vadovas Raimundas Alekna paragino miestus atsakingai vertinti tuos darbus, kuriuos privaloma padaryti.

„Kaip išgirdome, problemų, kurioms spręsti reikėtų Vyriausybės pagalbos, nėra, – reziumavo R.Alekna. – Tad miestai turėtų nuolat kontroliuoti, kaip vyksta darbai, kiek atsiliekama nuo grafiko, kad paskui nekiltų sunkumų, kai čempionatas bus čia pat.“

Darbo grupės nariai taip pat išklausė M.Špoko pranešimą apie sausio 30 d. Vilniuje vyksiantį tarptautinį renginį – „EuroBasket 2011” čempionato burtų traukimo ceremoniją.

„Tai bus renginys, į kurį suvažiuos svečiai iš visos Europos: 2011 m. čempionate dalyvaujančių šalių atstovai, „FIBA Europe“ ir pasaulio FIBA atstovai, garsūs buvę krepšininkai, žinaisklaidos atstovai, – pasakojo M.Špokas. – Planuojame, kad ceremonijoje, kuri bus surengta Vilniaus nacionaliniame dramos teatre, iš viso dalyvaus apie 650 žmonių, renginys bus transliuojamas ne tik Lietuvoje, bet ir tiesiogiai į užsienios šalis.“

Kitas „EuroBasket 2011” darbo grupės posėdis numatytas 2011 m. pradžioje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius