Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žalgirio“ direktorius Motiejūnas: „Mus šmeižia, pateikia neteisingą informaciją ir mes neturime galimybių apsiginti“

„Žalgirio“ generalinis direktorius P.Motiejūnas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Žalgirio“ generalinis direktorius P.Motiejūnas tvirtino, kad imtis kraštutinių priemonių privertė tai, kad nebuvo jau kitų priemonių
Šaltinis: krepsinis.net
0
A A

Penktadienį Lietuvos žurnalistų sąjungos surengtoje diskusijoje buvo kalbama apie mūsų šalyje precedento dar neturėjusį įvykį, kuomet Kauno „Žalgirio“ klubas nesuteikė akreditacijų į namų rungtynės „Lietuvos ryto“ dienraščio, internetinio portalo bei televizijos žurnalistams.

Oficialiame laiške „Žalgirio“ klubas savo sprendimą motyvavo taip: „Tokiam sprendimui turėjome daug motyvų. “Lietuvos ryto„ žiniasklaidos priemonės prie žaidėjų interviu pridėdavo frazių, kurios iškreipdavo mintį. Atvirų treniruočių metų prieš rungtynes buvo užduodami klausimai, kurie visiškai nesusiję su artėjančiu maču – apie bankroto šmėklas, nesantaiką ekipoje ir panašiai.“

Diskusijoje dalyvavęs „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas tvirtino, kad imtis kraštutinių priemonių privertė tai, kad nebuvo jau kitų priemonių.

„Noriu pabrėžti, kad „Žalgiris“ suteikė daugiau nei 100 akreditacijų žurnalistams be jokių apribojimų. Akreditacijų negavo „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės atstovai, kurie atstovauja mūsų tiesioginiams konkurentams, žaidžiantiems tose pačiose lygose. Jie tiesiog suinteresuoti pateikti neigiamus rezultatus ir įvaizdį.

Mes ketverius metus kartu su „Lietuvos ryto“ žurnalistu kartu įsirašinėjome pokalbius. Išskirtinių interviu metu prašydavome, kad dalyvautų dar kažkokia žiniasklaidos priemonė, tačiau neobjektyvios informacijos teikimo nepavyko išvengti. Mus šmeižia, pateikia neteisingą informaciją ir mes neturime galimybių apsiginti. Tokį sprendimą priėmėme siekdami apsaugoti save. Atimdami akreditacijas norėjome parodyti, kad negalime patys susidoroti“, – pasakojo vienas klubo vadovų.

P.Motiejūnas prisiminė ir prieš kelias dienas po rungtynių su Gdynės „Asseco Prokom“ vykusią spaudos konferenciją, kurios metu vienos naujienų agentūros žurnalistas vietoj to, kad pateiktų klausimus treneriui Aco Petrovičiui, išreiškė savo asmeninį pasipiktinimą bei nuomonę komandos demonstramu žaidimu.

„Patys matėte, kas vyko per spaudos konferenciją trečiadienį. Ką mums daryti tokių atveju? Reikia turėti bendrą sistemą“, – klausė generalinis direktorius.

Visgi diskusijos metu buvo pasiektas šioks toks teigiamas poslinkis šiame konflikte. Lietuvos žurnalistų sąjunga ketina nusiųsti raštą „Žalgiriui“, kuriame bus išdėstytos priemonės, kaip galima pažaboti neobjektyvios informacijos skleidimą. Savo ruožtu, komanda pažadėjo apsvarstyti pasiūlytas priemones bei akreditacijų grąžinimo klausimą.

„Klubas gavęs raštą susės prie stalo ir tuomet nuspręs, ar suteikti akreditacijas „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupei. Duokite mums savaitę“, – žadėjo P.Motiejūnas.

krepsinis.net
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek