2014 11 06

„Žalgirio“ grupėje „Anadolu Efes“ išvykoje įveikė „Nižnij Novgorod“

Eurolygoje sužaistos pirmosios ketvirtadienio rungtynės. A grupės ketvirtojo turo susitikime Stambulo „anadolu Efes“ (2/2) išvykoje 76:66 (21:15, 21:9, 23:21, 11:21) įveikė autsaiderę Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1/3).
Dušanas Ivkovičius
Dušanas Ivkovičius / Scanpix/RIA Novosti nuotr.

Nors po trijų ketvirčių Turkijos krepšininkai turėjo solidžią persvarą (65:45), tačiau šeimininkai lemiamo ketvirčio metu atsigavo.

Sužaidus 38 minutes komandas jau skyrė tik 7 taškai (63:70), tačiau „Anadolu Efes“ pergalės iš rankų nebepaleido: likus žaisti minutę T.Rochestie įsmeigė tritaškį (66:72), tačiau netrukus S.Perperoglou atsakė tuo pačiu.

„Nižnij Novgorod“: T.Rochestie (4/8 dvit., 2/7 trit., 8 klaid., 5 rez. perd.) 19, S.Antonovas (3/5 trit., 6 atk. kam.) 16, T.Thompsonas (9 atk. kam.) 14.

„Anadolu Efes“: D.Šaričius (7/10 dvit., 6 atk. kam.) 18, M.Bjelica 14, C.Osmanas ir F.Korkmazas po 9.