2012 09 07

„Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo kovą dėl Stepo Butauto taurės – 81:67 įveikė „Chimik“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergale pradėjo Stepo Butauto taurės turnyrą. Penktadienį į legendinę Kauno sporto halę sugrįžę Lietuvos čempionai rezultatu 81:67 (32:19, 22:24, 13:8, 14:16) pranoko Južno „Chimik“ komandą iš Ukrainos.
Rimantas Kaukėnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors „Žalgiris“ greitai įgijo dviženklę persvarą (23:12), „Chimik“ antrajame kėlinyje buvo pavykę sugrąžinti intrigą (41:41).

Visgi po didžiosios pertraukos Joano Plazos treniruojami Lietuvos čempionai aklinai sustabdė varžovų puolimą – „Chimik“ net devynias minutes nesugebėjo pelnyti taškų – ir pergalingai nutolo (66:43).

„Žalgiris“: R.Kaukėnas 15, M.Kuzminskas 14 (3/3 trit.), T.Dardenas 13 (4 rez. perd.), D.Lavrinovičius 10 (5 atk. kam., 3 per. kam.), K.Lavrinovičius 9, O.Lafayette‘as 7 (5 rez. perd.), M.Popovičius 6 (4 rez. perd., 3 per. kam.), P.Jankūnas 4, M.Kalnietis 3, T.Klimavičius 0 (3 per. kam.), A.Juškevičius 0, M.Delašas 0.

„Chimik“: D.Josephas 13, V.Goodridge‘as 10 (5 atk. kam.), O.Sizovas 9.

Šeštadienį „Žalgiris“ dėl pirmos A grupės vietos varžysis su Dainiaus Adomaičio treniruojama Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija) ekipa, kuri ketvirtadienį 74:71 taip pat įveikė „Chimik“ klubą.