Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žalgirio“ trenerio Joano Plazos knyga „Andželinos skraistės“ pasirodys Lietuvoje

Joanas Plaza
Aliaus Koroliovo nuotr. / Joanas Plaza
Šaltinis: 15min
0
A A

Joanas Plaza nustebęs. „Žalgirio“ trenerio knyga jau kitų metų pradžioje pasirodys už 3000 tūkstančių kilometrų nuo gimtųjų namų, Lietuvoje. Vasario mėnesį „Andželinos skraistės“ bus pristatyta tradicinėje „Knygų mugėje“.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris J.Plaza laisvalaikiu rašo knygas, o Lietuvos skaitytojai jau netrukus turės galimybę įvertinti jo, ne kaip trenerio, o rašytojo talentą.

Ispanų žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad J.Plaza susitarė su viena iš Lietuvos leidyklų, kuri į mūsų šalies kalbą išvers pirmąją autoriaus knygą „Andželinos skraistės“. 

Ji bus pristatyta vasario mėnesį vyksiančioje „Knygų mugėje“. 

Prieš mėnesį portalui „kaunodiena“, J.Plaza trumpai papasakojo apie pirmąjį savo rašybos kūrinį. Tuomet jis sakė: „Kartą vienas mano draugas atnešė man laišką, kurį parašė jo pažįstamas. Tai buvo mažas, tačiau labai nuoširdus laiškas, kurį sūnus rašė savo motinai. Jame per žmogiškumo prizmę atsiskleidžia daug gražių dalykų, o sūnus atvirai rašo savo motinai apie tai, ko jai nedrįso pasakyti gyvendamas kartu. Kai kuriems visa ši istorija pasirodė gana banali, o kitus mano aplinkinius iš karto suintrigavo. Daug dalykų yra niekis, kol jų nesutapatini su savo gyvenimu, į juos neįsigilini. Aš pabandžiau visa tai paanalizuoti ir išgyventi. Per keletą mėnesių ši istorija sugulė į šūsnį lapų, kurie vėliau virto knyga „Andželinos skraistės“.

„Niekada savęs nelaikiau tikru rašytoju, tačiau tiesa, kad esu žmogus, kuris mėgsta rašyti ir įamžinti įvykius, susijusius su manimi ir mane supančia aplinka. Rašyti pradėjau gana seniai. Esu tas, kuris sugeba įsiklausyti ir sugerti informaciją. Iš pradžių tai buvo tarsi nuotykis ir tikrai neturėjau jokių minčių parašyti ir išleisti knygą“, – tuomet pasakojo J.Plaza.

Dabar jis džiaugiasi, kad net ir už trijų tūkstančių kilometrų nuo jo gimtinės, kažką sudomino jo kūryba: „Tai yra nuostabu. Aš tikrai esu nustebęs“, – sako J.Plaza.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek