Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2014 08 19 /13:53

„Žalgirio“ treniruotėse Šarūnas Jasikevičius kol kas nuobodžiauja

Pirmoji Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos treniruotė naujai iškeptam treneriui Šarūnui Jasikevičiui kol kas streso nesukėlė. Jis juokaudamas kauniečių treniruočių bazėje šiandien portalui 15min.lt prisipažino, kad naują darbą pradėjo ramiai, be jokių prisistatymų komandai. Antradienį Š.Jasikevičius pirmą kartą į krepšinio aikštelę įžengė ne kaip patyręs ir daug ką matęs žaidėjas, o kaip treneris – žalgiriečiai šiandien pradėjo pasirengimą būsimam sezonui.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Pradžia labai rami. Iš viso nieko nedarau. Pirmąją savaitę dirbs fizinio rengimo treneris. Truputį planuojame, dėliojame grafikus. Liūdnoka. Nėra ką veikti“, – antradienį per treniruotę šypsojosi Š.Jasikevičius.

Jis sakė, kad bus atsakingas už žaidimo dalį. „Esame susidėlioję, ką reikia atlikti, kol G.Krapikas bus rinktinėje. Dabar svarbiausia – fizinis pasiruošimas, supažindinimas su visomis sistemomis. O paskui žiūrėsime, kaip komanda informaciją priėmė ir kiek galima duoti naujos informacijos“, – apie savo darbo planus kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Sudėtis – ant popieriaus. Vertinti ją galima normaliai. Daug kas priklausys nuo amerikiečių. Jiems tai bus pirmas sezonas Europoje. Pradžia gali būti sunkoka“, – mano Š.Jasikevičius.

Jis kol kas atsargiai vertino komandos sudėtį. „Sudėtis – ant popieriaus. Vertinti ją galima normaliai. Daug kas priklausys nuo amerikiečių. Jiems tai bus pirmas sezonas Europoje. Pradžia gali būti sunkoka“, – mano Š.Jasikevičius.

Paklaustas, ar tapęs asistentu ir pradėjęs treniruoti komandą kaip nors jai prisistatė, atsakė: „Visi žino, ko susirinkome. Nei aš čia ruošiuosi kažką kalbėti, nei čia labai kažkokių didelių kalbų reikia.“ 

Dauguma žalgiriečių prakaitą liejo jau ne pirmą savaitę. Vadovaujant fizinio parengimo treneriams Nerijui Navickui ir Justinui Grainiui, jie individualiai sportavo „Žalgirio“ arenos treniruoklių salėje.

Būtent fizinio parengimo treneriai turės daugiausiai darbo ir pirmosiomis treniruočių stovyklos dienomis, kadangi pagrindinė veikla bus paruošti krepšininkų kūnus ilgam sezonui.

„Nors dauguma krepšininkų pastarosiomis savaitėmis jau sportavo, bendras pratybas pradėjome įžangine treniruote, atlikome bazinius pratimus. Kadangi iki pirmųjų oficialių rungtynių turime 6 savaites, pirmuosius ciklus galime skirti esminiam fiziniam pasiruošimui, kuris turėtų užkirsti kelią galimoms traumoms ateityje“, – sakė „Žalgirio“ fizinio parengimo treneris J.Grainys.

Robertas Javtokas mano, kad Š.Jasikevičius yra stiprus psichologiškai ir sėkmingai pradės eiti naujas pareigas. Jis sakė optimistiškai vertinantis komandos galimybes naujame sezone. „Yra naujų žaidėjų, jie pastiprino komandą. Jaunimas, manau, sustiprėjo. Esu pilnas optimizmo, stengsimės“, – teigė R.Javtokas.

Šį sezoną komandoje žais šie naujokai: Darius Songaila, Edgaras Ulanovas, Vaidas Karinauskas, Donatas Tarolis, amerikiečiai Jamesas Andersonas ir Maalikas Waynsas.

Į pirmąją treniruotę susirinko šie krepšininkai: Robertas Javtokas, Darius Songaila, Vytenis Lipkevičius, Artūras Milaknis, Siimas-Sanderis Vene, Kasparas Vecvagaras, Tomas Dimša, Vaidas Kariniauskas, Edgaras Ulanovas, Donatas Tarolis ir Lukas Lekavičius.

„Žalgirio“ amerikiečiai Maalikas Waynsas ir Jamesas Andersonas prie komandos prisijungs pačioje rugpjūčio pabaigoje, o Paulius Jankūnas ir Artūras Gudaitis šiuo metu treniruojasi su Pasaulio čempionatui besiruošiančia Lietuvos vyrų krepšinio rinktine.

Komandos aukštaūgius „Žalgirio“ treniruotėse kol kas pavaduos dublerių ekipos žaidėjai Martynas Echodas ir Laurynas Birutis. Su perspektyviu 211 cm ūgio, netrukus septynioliktąjį gimtadienį švęsiančiu L.Biručiu „Žalgiris“ ilgalaikę sutartį pasirašė treniruočių stovyklos išvakarėse.

VIDEO: Žalgiriečiai pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius