2013 04 22

„Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ dėl dalyvavimo LKF taurės turnyre apsispręs tik vasaros pabaigoje

Vienam internetiniam krepšinio portalui paskelbus žinią, jog kito sezono Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre sutiko dalyvauti Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Kauno „Žalgiris“, LKF suskubo paneigti šią naujieną.
„Žalgiris“ – „Brose Baskets“
„Žalgirio" sirgaliai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiandien vyko LKL valdybos posėdis, po kurio buvo pranešta, kad du stipriausieji šalies krepšinio klubai nutarė kitą sezoną varžytis LKF taurės turnyre.

„LKL valdybos posėdyje vyko tik diskusija apie sekančio sezono planus, kalbėta ir apie LKF taurės turnyrą. Vis dėlto jokių sprendimų Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ dėl dalyvavimo šiame turnyre nėra priėmę. Viskas paaiškės tik vasaros pabaigoje, kai prasidės registracija į 2013-2014 metų LKF taurės turnyrą“, – sakė LKF spaudos atstovas Dalius Matvejevas.

Šį sezoną Kauno ir Vilniaus komandos atsisakė žaisti LKF taurės varžybose, teigdamos, jog yra labai užsiėmusios – dalyvauja daugelyje turnyrų.


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 24sek