Publikuota: 2009 spalio 18d. 18:57

„Žalgiris“ sutriuškino ir „Nevėžį“

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Perlo“
Tomo Tumalovičiaus/Reporteris.com nuotr. / „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė M.Pocius – 14 taškų

Ir toliau be pralaimėjimų šiame sezone žygiuoja Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitinio diviziono rungtynėse išvykoje 83:52 (11:15, 26:14, 18:8, 28:15) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Šiame mače „Žalgirio“ gretose jau žaidė abu amerikiečiai – Marcusas Brownas bei Travisas Watsonas. Negana to, rungtyniavo ir Dainius Šalenga.

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo „Nevėžio“ krepšininkai ir per pirmą kėlinį sugebėjo įgyti 4 taškų pranašumą (15:11). Tačiau antrame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Kėlinį svečiai baigė spurtu 16:4 ir ilsėtis išėjo pirmaudami 8 taškų skirtumu (37:29).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ tęsė darbą, kurį pradėjo antro kėlinio pabaigoje. Trečią kėlinį svečiai baigė 6 taškais be atsako ir skirtumas šoktelėjo iki 18 takų (55:37). Kauniečiai apsukų nepažino ir ketvirtame kėlinyje:  paskutinį ketvirtį pradėjo 13:4, tad greitai susikrovė triuškinamą persvarą – 68:41.

Rezultatyviausi žaidėjai

„Žalgiris“: Martynas Pocius 14, Travisas Watsonas 14 (8 atk. kam., 5 per. kam., 6 kld.), Povilas Čukinas 10, Tadas Klimavičius 9 (9 atk. kam.), Artūras Milaknis 8, Povilas Butkevičius 8.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 16, Mantas Simonavičius 8, Egidijus Dimša 8, Gytis Maciulevičius 8.

Kauno komanda sąskaitoje turi 5 pergales iš tiek pat galimų. Tuo tarpu „Nevėžis“ yra iškovojęs 1 pergalę ir patyręs 3 nesėkmes.

BasketNews.lt

Aktualu

VTEK narys Virginijus Kanapinskas: politikai įtakos nedarė, tik liepė patiems išspręsti

Aktualu

Panevėžį sudrebinęs sprogimas sugriovė šešis garažus, po nuolaužomis rastas vyro kūnas

Aktualu

Linas Kontrimas: O ko norime mes?

15min iš Stambulo 24sek

M.Gherardini pareiškimas: Šaras dabar vienintelis pajėgus iškart treniruoti NBA klubą