Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 12:52

„Žaviausios krepšininkės“ konkurse pirmauja Aušra Bimbaitė

Aušra Bimbaitė
T.Tumalovičiaus nuotr. / Aušra Bimbaitė

Šiame sezone į Lietuvą grįžusi Aušra Bimbaitė ne tik demonstruoja puikų krepšinį, bet ir traukia moterų krepšinio mėgėjų akį savo žavesiu.

Iki „Žaviausios krepšininkės“ konkurso pabaigos likus 3 savaitėms, pažvelgėme į tarpinius balsavimo rezultatus, kurie parodė, kad būtent Kauno „VIČI–Aisčių“ puolėja susilaukė palankiausio vidutinio įvertinimo – 5,4 balo. Už šią krepšininkę iki Naųjųjų metų balsavo1529 gerbėjai.

Kauno rajono „Laisvės KRS“ krašto puolėja Eivilė Steikūnaitė yra pati populiariausia. Šiai krepšininkei neliko abejingi net 1786 balsavusieji – daugiausiai iš visų konkurse dalyvaujančių merginų. Jie merginos žavesį įvertino 5,3 balo.

T.Tumalovičiaus nuotr./Indrė Grigaitė
Indrė Grigaitė

Praėjusio sezono „Gražiausios krepšininkės“ konkurse antrąją vietą užėmusi Vilniaus MRU komandos gynėja Indrė Grigaitė šiemet vėl yra tarp tų merginų, kurioms krepšinio mėgėjai negaili dėmesio: 1654 balsai ir 5,3 balo.

Nuo pirmaujančių merginų labai nežymiai atsilieka Gintarė Jasiunskaitė ir Laura Svarytė (abi iš Kauno „LKKA–Aistės“), Aurimė Rinkevičiūtė („VIČI–Aistės“), Milana Matiaš ir Roberta Mizgerytė (abi iš Klaipėdos „Lemminkainen“) bei Gintarė Gurklytė („Laisvė KRS“).

Moterų krepšinio mėgėjai atidavė jau daugiau nei 67 tūkstančius balsų. Palyginimui – pernai viso konkurso metu jų sulaukta beveik 45 tūkstančiai. Įvertinimų skirtumai yra labai nedideli, todėl lemiamas gali būti kiekvienas balsas.

Balsuoti galima iki sausio 21 dienos. Kas tapo „Žaviausia LMKL krepšininke“ paaiškės sausio 31 dieną LMKL „Žvaigždžių dienoje“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek