15min be reklamos
2022 02 28, 12:20

15min įšaldo Eurolygos polapį ir laidą dėl Eurolygos gėdingos reakcijos į Rusijos agresiją

Rusijos karinėms pajėgoms užpuolus Ukrainą, visas pasaulis atmerkė akis. Tačiau kai kurios sporto organizacijos vis dar mato Rusijos komandas savo sporto varžybose, nepaisant Kremliaus tęsiamų žiaurių atakų prieš ukrainiečius. Todėl 15min stabdo savo ilgalaikius projektus su Eurolyga.
Lietuva - Bosnija ir Hercegovina
Lietuva – Bosnija ir Hercegovina / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

15min dar penktadienį paskelbė, jog nusprendė stabdyti partnerystės sutartį su Eurolyga, kai šio turnyro klubai nusprendė tęsti varžybas su trimis Rusijos komandomis – Maskvos CSKA, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Kazanės UNIKS. Apie tai 15min penktadienį informavo Eurolygos atstovus.

15min įsitikinę, kad Vladimiro Putino režimas išnaudoja sportą savo propagandai ir politiniams tikslams bei negali gerbti tokių, kurie linkę užmerkti akis dėl finansinių ar kitų priežasčių.

Todėl keičiasi 15min planai nušviečiant Eurolygos įvykius tol, kol Eurolyga nepakeis savo požiūrio.

Stabdoma pastaruosius ketverius metus rodyta videolaida „Eurolygos diena“.

Eurolyga.lt polapyje naujienos nebus atnaujinamos.

Visas žinias ir toliau bus galima rasti 15min sporto ir 24sek.lt skiltyse. Ketiname ir toliau informuoti apie visas rungtynes, o jei turnyre ir toliau žais Rusijos klubai, kiekviename tekste pažymėsime, jog tai yra okupantų šalies atstovai.

Ir toliau eis Kauno „Žalgirio“ rungtynėms skirta laida „Karštomis pėdomis“.

Kauno klubas penktadienį aiškiai deklaravo, jog atsisako žaisti su Rusijos klubais, bet Eurolygoje palaikymo nesulaukė.

Pirmadienį Eurolyga laikinai suspendavo Rusijos klubus, kai šiuos jau paliko dalis žaidėjų, o keliauti iš Rusijos po Europą tapo sunkiai įmanoma.

15min nuoširdžiai dėkoja savo partneriams „Betsafe“ už supratingumą ir savo vertybinę poziciją šioje nekasdieninėje situacijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek