2018 04 18, 10:00

15min tapo išskirtiniu Eurolygos žiniasklaidos partneriu 5 metams

Trečiadienį 15min pasirašė sutartį su „Euroleague Basketball“ ir tapo išskirtiniu oficialiu Eurolygos žiniasklaidos partneriu Lietuvoje. Sutartis pasirašyta likusiai šio sezono daliai ir dar 4 metams. 15min prisijungė prie elitinio Europos žiniasklaidos klubo – oficialiais Eurolygos media partneriais iki šiol buvo tik 7 portalai ir leidiniai, tarp kurių tokie sporto žiniasklaidos grandai, kaip ispanų AS, prancūzų „L´Equipe“, italų „Gazetta dello Sport“.
Ramūnas Šaučikovas
Ramūnas Šaučikovas / 15min nuotr.

15min turės išskirtines teises nušviesti „Turkish Airlines“ Eurolygos, kurioje žaidžia Kauno „Žalgiris“, ir „7DAYS EuroCup“, kuriame dalyvauja Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“, turnyrus, naudoti aktualiausią Euroleague.net vaizdo ir tekstinę medžiagą bei archyvus.

„Lietuva yra įsimylėjusi krepšinį. Tai yra ne tik jausmas, tą rodo ir mūsų portalo skaitomumo statistika. Naujienos apie krepšinį yra populiariausios tarp sporto turinio, o mūsų portalo 24sek skaitomumas pirmąjį šių metų ketvirtį buvo 49 proc. didesnis nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu. Vartotojai ypač domisi Eurolygos naujienomis. Norėjome savo skaitytojams pasiūlyti dar daugiau kokybiško turinio apie populiariausią Europos krepšinio klubinį turnyrą. Dabar tapę oficialiu Eurolygos žiniasklaidos partneriu galėsime tai padaryti: rudenį mūsų portalo skaitytojus pakviesime į oficialų Eurolygos polapį bei dalinsimės išskirtiniu, Lietuvai pritaikytu turiniu“, – sako 15min generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

15min nuotr./Jordi Bertomeu
15min nuotr./Jordi Bertomeu

15min jau dabar siūlo išsamiai susipažinti su karščiausiomis krepšinio ir Eurolygos naujienomis savo portalo skiltyje 24sek. Tapęs išskirtiniu „Turkish Airlines“ Eurolygos žiniasklaidos partneriu, portalas skaitytojams pasiūlys Eurolygai skirtą puslapį, kuris startuos naujo Eurolygos sezono pradžioje šių metų rudenį.

„Lietuva yra krepšinio šalis. Ši sporto šaka užima svarbią vietą visuomenėje, todėl norėjome visiems Eurolygos gerbėjams pasiūlyti geriausią įmanomą turinį jų gimtąja kalba. 15min, kaip oficialų Eurolygos žiniasklaidos partnerį, pasirinkome lengvai, nes ši žiniasklaidos priemonė yra svarbi, užtikrina puikią turinio kokybę ir jo sklaidą visiems krepšinio sirgaliams“, – teigia „Euroleague Basketball“ prezidentas ir vadovas Jordi Bertomeu.

Daugiau unikalaus turinio 15min skaitytojai jau turės ir prieš prasidedant Kauno „Žalgirio“ Eurolygos ketvirtfinalio kovai su Pirėjo „Olympiakos“. Atsiras daugiau „Eurolygos dienos“ laidų, jos bus dinamiškesnės, taip pat skaitytojai galės susipažinti su karščiausiomis ne tik 15min žurnalistų, bet ir pačios Eurolygos ruošiamomis naujienomis, kurios bus pritaikomos Lietuvai ir verčiamos į lietuvių kalbą.

„Sporto turinys yra labai svarbus visai „Eesti Meedia“ grupei. Estijoje mums priklausantis kanalas buvo oficialus šių metų žiemos olimpinių žaidynių transliuotojas, mes taip pat rodysime ir Tokijo vasaros olimpines žaidynes 2020 m. Savo TV kanaluose mes siūlome tiek populiarias, tiek labiau nišines sporto šakas. Džiaugiuosi, kad, 15min tapus išskirtiniu Eurolygos žiniasklaidos partneriu, „Eesti Meedia“ grupėje atsiras dar daugiau unikalaus turinio apie populiarias sporto šakas“, – sako Marko Kaljuveeris, „Eesti Meedia“ vykdomasis prodiuseris.

Sander Ilvest/ Postimees nuotr./Marko Kaljuveeris
Sander Ilvest/ Postimees nuotr./Marko Kaljuveeris

„Eesti Meedia“ siekia pirmauti sporto turinio ir transliacijų srityje. Grupės tikslas yra būti nacionalinių komandų partneriais. Lietuvoje 15min taip pat laikosi šios strategijos: kovo mėn. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubu.

Apie 15min

Naujienų portalas 15min – inovatyvus patikimos žiniasklaidos kanalas, kurio misija kurti visuomenės gerovei, prisidėti prie geresnio ir teisingesnio pasaulio kūrimo. Šiemet nepriklausomos tyrimų agentūros RAIT atlikto tyrimo duomenimis, 15min įvardinamas kaip daugiausia gilių žurnalistinių tyrimų atliekantis portalas Lietuvoje. 15min žurnalistai už tyrimus ir analitines publikacijas yra nuolat įvertinami tiek nacionaliniais, tiek tarptautiniais apdovanojimais.

15min priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Eesti Meedia“. Pagrindinė grupės veikla Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – žiniasklaidos ir skelbimų portalų, televizijos, radijo, leidybos ir kiti verslai.

Lietuvoje grupei kartu su 15min portalu priklauso naujienų agentūra BNS ir skelbimų portalus aruodas.lt, autoplius.lt, skelbiu.lt, cvbankas.lt bei kitus valdanti „Diginet LTU“ grupė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 24sek