TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Ant bangos: „Olympiakos“ su I.Brazdeikiu laimėjo penktą mačą iš eilės

Ir toliau įspūdingą formą Eurolygoje demonstruoja Pirėjo „Olympiakos“ (17-11) su Ignu Brazdeikiu. Ketvirtadienio vakarą Graikijos klubas 74:67 (21:22, 16:24, 20:5, 17:18) namuose palaužė Bolonijos „Virtus“ (17-11) ekipą.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Šis mačas buvo principinis, nes abi komandas skyrė vos viena pergalė. Dabar „Oly“ pagal taškus pavijo italus.

Graikijos klubas laimėjo penktą Eurolygos mačą iš eilės ir toliau rimtai taikosi į pirmąjį šešetą, kuris iš karto pradės kovas nuo ketvirtfinalio.

„Virtus“ kontroliavo situaciją iki pertraukos, bet antroje mačo pusėje kur kas solidžiau žaidė šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje italai pralaimėjo atkarpą 2:18 ir paleidę iniciatyvą nuvažiavusio traukinio taip ir nepavijo.

I.Brazdeikis žaidė 6 minutes ir pelnė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.), kartą suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko -1 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 16 (8 atk. kam.), Isaiah Canaanas 12, Moustapha Fallas 11.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 15, Danielis Hackettas ir Marco Belinelli (2/8 trit.) – po 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti