29-erių prancūzas nežaidė nuo gruodžio, kai patyrė šiurpų šeivikaulio lūžį per rungtynes su Vitorijos „Baskonia“.
Vis dėlto jis jau pasveiko ir turėtų žengti į aikštę per finalo ketvertą Abu Dabyje, pranešė „Panathinaikos“ strategas Erginas Atamanas.
„Mathiasas žais su mumis, – per žiniasklaidos dieną SKWEEK kanalui sakė turkas. – Taip, jis žais. Kodėl ne?“
„Panathinaikos“ per pastarąsias kelias savaites atsargiai tikėjosi prancūzo sugrįžimo, tuo tarpu pats žaidėjas sugrįžo į treniruotes ir vylėsi galėsiąs padėti komandai svarbiausiu metu.
2023 ir 2024 m. į pirmąjį simbolinį Eurolygos sezono penketą išrinktas vidurio puolėjas šį sezoną per 17 rungtynių Eurolygoje fiksavo po 13,4 taško, 7,1 atkovoto kamuolio ir 20,4 naudingumo balo.
„Fenerbahče“ ir „Panathinaikos“ pusfinalio rungtynės startuos penktadienį 18 val.