Tiesiogiai
15min be reklamos
2020 08 31, 19:50

„Barcos“ lyderis džiaugiasi Šaro atvykimu: „Esu nustebintas, kaip jis išmano krepšinį“

Brangiausias ir garsiausias „Barcelona“ komandos žaidėjas Nikola Mirotičius su nekantrumu laukia naujojo sezono ir džiaugiasi, kad prie komandos vairo stojo reiklus, tačiau krepšinį puikiai suprantantis Šarūnas Jasikevičius.
Šarūnas Jasikevičius ir Nikola Mirotičius
Šarūnas Jasikevičius ir Nikola Mirotičius / Twitter nuotr.

Jose Ignacio Huhuetui iš „Mundo Deportivo“ interviu davęs N.Mirotičius tikisi, kad Katalonijos klubo sirgaliams šį sezoną atlygins už tuos nusivylimus, kuriuos jiems teko patirti pastaraisiais metais.

„Su šviežiomis galvomis, atsidavimu ir didžiuliu alkiu komanda kausis, kad pasiektų tikslus – laimėtų titulus“, – tikino N.Mirotičius.

FCBarcelona.cat nuotr./Šarūnas Jasikevičius
FCBarcelona.cat nuotr./Šarūnas Jasikevičius

Anksčiau NBA rungtyniavęs aukštaūgis su „Barca“ sezoną užbaigė skaudžiu pralaimėjimu Ispanijos lygos finale, po kurio nulėkė stratego Svetislavo Pešičiaus galva.

„Tuo momentu jaučiau, kad nuvylėme savo gerbėjus, kad turėjome laimėti. Ir aš vis dar apie tai galvoju. Buvo labai sunku. Tačiau žinote ką? Kai čia atvykau, sakiau, kad tai buvo procesas ir mums reikėjo dar šiek tiek laiko. Dabar žinome savo kelią. Atvykome švieži, nusiteikę ir trokštantys konkuruoti“, – pasakojo N.Mirotičius.

Komandos lyderis puikiai vertina Š.Jasikevičiaus atvykimą.

Euroleague.net nuotr./Nikola Mirotičius
Euroleague.net nuotr./Nikola Mirotičius

„Esu nustebintas, kaip jis išmano krepšinį. Jis labai detalus, jam patinka, kai viskas daroma idealiai, jis daug reikalauja. Tikiu, kad šiai komandai to ir reikėjo. Mūsų santykiai yra puikūs, jis čia yra neilgai, tačiau viskas vyksta labai gerai, norime vienas kitą vis geriau pažinti ir padėti vienas kitam“, – kalbėjo N.Mirotičius.

Jis labai detalus, jam patinka, kai viskas daroma idealiai, jis daug reikalauja

Pasidžiaugė juodkalnietis ir Nicko Calatheso prisijungimu.

„Jis mane itin nustebino. Jis nuostabus, žmogau. Mums tikrai jo reikėjo“, – sakė N.Mirotičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek