TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Barcelona“ su R.Jokubaičiu triumfavo Valensijoje

Ketvirtadienio vakarą į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo „Barcelona“ (19-9) ekipa su Roku Jokubaičiu, svečiuose 88:78 (18:18, 19:24, 22:15, 29:21) nugalėjusi kitą Ispanijos komandą „Valencia“ (13-15).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

R.Jokubaitis per keturiolika minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje katalonai turėjo dviženklę persvarą (16:6), bet šeimininkai sugebėjo grįžti į kovą ir laikėsi iki ketvirto kėlinio pradžios.

Visgi tuomet „Barcelona“ vėl spurtavo 10:0 ir į šį smūgį Valensijos krepšininkai jau nesugebėjo atsakyti.

„Barca“ laimėjo ketvirtą kartą per penkias pastarąsias rungtynes ir Eurolygoje toliau žengia antra.

Valensijos komanda pastaruoju metu krito į duobę, pralaimėjo trečią mačą iš eilės bei uždaro pirmąjį Eurolygos dešimtuką.

„Oranžiniai“ turi dviem pergalėm daugiau nei taip pat į įkrintamąsias dar patekti norintis Kauno „Žalgiris“.

„Valencia“: Semi Ojeleye 19, Chrisas Jonesas 15, Damienas Inglisas 13 (6 atk. kam.), Victoras Claveras 10.

„Barcelona“: Janas Vesely 21, Nikola Kaliničius ir Nicolasas Laprovittola – po 13, Jabari Parkeris 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?