2016-04-16 00:13

Baskai laimėjo antrą kartą: „Panathinaikos“ – ties praraja

Atėnų „Panathinaikos“ išplėšė pratęsimą, tačiau iškovoti pergalės nesugebėjo. Eurolygos ketvirtfinalio serijos antrose rungtynėse Vitorijos „Laboral Kutxa“ penktadienį savoje aikštėje po labai atkaklios kovos 82:78 (16:21, 22:15, 16:15, 19:22, 9:5) iškovojo antrąją pergalę.
Miroslavas Raduljica ir Ilimane Diopas
Miroslavas Raduljica ir Ilimane Diopas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtfinalio serijoje žaidžiama iki trijų pergalių.

Aleksandro Džordževičiaus treniruojamas Graikijos klubas kur kas geriau pradėjo rungtynes (21:13) ir dominavo pirmajame kėlinyje, tačiau kantriai savo šanso laukę baskai prieš pat didžiąją pertrauką sugebėjo rezultatą persverti (38:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai surengė spurtą ir atitrūko. Tačiau tuomet charakterį pademonstravo jau „Panathinaikos“ vyrai. Nors prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo 10 taškų deficitą, jie sugebėjo pasivyti savo varžovus ir išplėšti pratęsimą.

Visgi jo metu sąlygas diktavo baskų klubas.

Pirmąjį serijos susitikimą savo aikštėje „Laboral Kutxa“ komanda laimėjo 84:68 (18:16, 21:12, 25:21, 20:19).

Trečiosios, ir galbūt lemiamos, serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 19 dieną Atėnuose.

„Laboral Kutxa“: Dariusas Adamsas 24 taškai (1/6 dvit., 5/11 trit., 7/8 baud.), Davis Bertanis 15, Ioannis Bourousis (4/15 met., 9 atk. kam.) ir Mike‘as Jamesas (9 atk. kam.) po 13, Kimas Tillie 10.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 17 (2/2 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd., 26 n. b.), Elliotas Williamsas 12, Ognjenas Kuzmičius 11 (8 atk. kam.), Miroslavas Raduljica 10.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą