2022 12 09

„Baskonia“ nesunkiai susitvarkė su „Bayern“

Užtikrintą pergalę Eurolygoje penktadienio vakarą iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (7-5) su dviem lietuviais, namuose 78:53 (17:10, 27:20, 11:12, 23:11) susitvarkiusi su Miuncheno „Bayern“ (4-8).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Po dviejų savaičių pertraukos ant Eurolygos parketo grįžęs Tadas Sedekerkis per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, 2 sykius kamuolį perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo pražangą bei surinko 9 naudingumo balus.

„Baskonia“: Pierria Henry (10 rez. perd.) ir Matthew Costello – po 14, Stevenas Enochas 10.

„Bayern“: Andreasas Obstas 12, Cassiuas Winstonas 10, Frreddie Gillespie 8 (12 atk. kam.).

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?