2022 10 28

Beprecedentis atvejis: praėjus beveik parai Eurolyga pakeitė rungtynių rezultatą

Nors Madrido „Real“ ir Bolonijos „Virtus“ rungtynės baigėsi vakar vėlai vakare, šio susitikimo rezultatas buvo pakeistas emocijoms jau gerokai ataušus.
Walteris Tavaresas
Walteris Tavaresas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Sergio Scariolo treniruojamas Italijos klubas iškovojo pergalę prieš sezono pradžioje stringančius „karalius“.

Dar vakar visur buvo skelbiama apie „Virtus“ pergalę 95:92, bet dabar Eurolyga pataisė rezultatą į 95:91.

Pasirodo, rungtynių metu „Real“ klubui klaidingai buvo priskirtas taškas.

„Likus 6 minutėms ir 59 sekundėms ketvirtajame kėlinyje, „Real“ žaidėjas Džananas Musa padarė klaidą, o kamuolys atiteko „Virtus“. Tačiau USC (sekretoriato sistema) klaidingai vietoje padarytos klaidos įskaitė baudos metimą Dž.Musai. Situacija nebuvo ištaisyta, tad rungtynės baigėsi neteisingu rezultatu 95:92.

Teisingas rezultatas yra 95:91, o taip pat buvo pakoreguotos ir individualios bei komandinės statistikos“, – teigiama Eurolygos paaiškinime.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas