Bolonijoje – svarbūs M.Grigonio taškai ir PAO pergalė su sirena

Antros vietos Eurolygos reguliariajame sezone siekiantis Atėnų „Panathinaikos“ (21-11) iškovojo svarbų tašką Italijoje. Graikijos klubas 81:79 (28:16, 23:23, 14:20, 16:20) palaužė Bolonijos „Virtus“ (17-15) krepšininkus.
Jerianas Grantas
Jerianas Grantas / Scanpix/IMAGO/Giulio Ciamillo nuotr.

PAO jau po pirmojo kėlinio buvo priekyje 28:16, o vėliau mėgavosi 17 taškų pranašumu, tačiau „Virtus“ sugrįžo į kovą ir vos nenugvelbė pergalės.

Po Ognjeno Dobričiaus tritaškio likus 51 sek. šeimininkai pirmavo 79:76, o „Panathinaikos“ atakoje Kendrickas Nunnas prametė tritaškį.

Vis dėlto graikus išgelbėjo Marius Grigonis, atkovojęs kamuolį puolime ir pelnęs du taškus su pražanga bei likus 31 sek. išlyginęs rezultatą 79:79.

„Virtus“ atakoje pasižymėti nepavyko Iffe Lundbergui, o 15 sekundžių lemiamam išpuoliui turėję svečiai kamuolį vėl patikėjo K.Nunnui.

Šis įėjo į baudos aikštelę ir aidint sirenai pataikė dvitaškį, išplėšusį 21-ąją „Panathinaikos“ pergalę šiame sezone.

M.Grigonis nugalėtojams per 15,5 minutės pelnė 12 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ dabar turi po lygiai pergalių su „Monaco“ ir „Barcelona“ bei dalinasi 2-4 vietas. „Virtus“ su 17 laimėjimų žengia aštuntas ir jau atsisveikino su viltimis pakilti į pirmąjį šešetą ir išvengti įkrintamųjų varžybų.

Standings provided by Sofascore

„Virtus“: Tornikė Šengelija 19 (7/10 met., 25 naud. bal.), Marco Belinelli 17 (3/6 trit.), Iffe Lundbergas (3/7 trit.) ir Ognjenas Dobričius po 11.

„Panathinaikos“: Kostas Sloukas 20 (7/11 met.), Kendrickas Nunnas 16 (5 rez. perd.), Jerianas Grantas 13 (3/5 trit.), Marius Grigonis 12, Mathiasas Lessort'as 10 (9 atk. kam.).