TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Dviejų lietuvių akivaizdoje Mike'as Jamesas užfiksavo Eurolygos rekordą

Mike'as Jamesas tapo rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos žaidėju, o jo atstovaujama „Monaco“ (18-10) namuose 98:80 (25:17, 21:21, 23:22, 29:20) sutrypė Belgrado „Crvena zvezda“ (10-18) ekipą.

Rungtynės tarp „Monaco“ ir Belgrado „Crvena zvezda“ ekipų buvo sustabdytos antrojo kėlinio viduryje, kai Mike'as Jamesas iš vidutinio nuotolio įmetė 13-ąjį savo tašką ir tapo rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos krepšininku.

Vitorijos „Baskonia“, Atėnų „Panathinaikos“, Milano „Olimpia“, Maskvos CSKA ir „Monaco“ klubams per savo 10-ies metų karjerą Eurolygoje atstovavęs 33-ejų metų amerikietis aplenkė Graikijos krepšinio legendą Vassilį Spanoulį, kurio sąskaitoje – 4455 taškai.

20 taškų ketvirtadienio rungtynėse Monako Kunigaikštystėje pelnęs M.Jamesas dabar iš viso yra surinkęs 4464 taškus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje „Monaco“ atliko spurtą 16:3, kuris padėjo pamatą įspūdingai pergalei 98:80.

Ryškūs šioje dvikovoje buvo ir abu krepšininkai iš Lietuvos.

„Monaco“ vidurio puolėjas Donatas Motiejūnas per 21 minutę pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

„Crvena zvezda“ atstovaujančio Roko Giedraičio sąskaitoje – 13 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 13 efektyvumo balų.

Tai buvo jau septintoji Saša Obradovičiaus pergalė iš eilės, tuo metu „Crvena zvezda“ sugėrė jau ketvirtą nesėkmę paeiliui.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 20, Donatas Motiejūnas (6 atk. kam.) ir Elie Okobo (7 rez. perd.) – po 14, Jaronas Blossomgame'as 12, Donta Hallas 10.

„Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius 18 (9/11 dvit., 10 atk. kam.), Yagos Dos Santosas 16 (5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 13, Joelis Bolomboy 12 (8 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti