Publikuota: 2011 sausio 21d. 09:42

Eurolyga: „Barcelona“ įveikė „Maccabi“, „Caja Laboral“ – „Unicaja“ krepšininkus (video)

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Didžiausią intrigą kėlusioje dvikovoje „Maccabi“ (k.) nusileido „Barcelona“ ekipai.

Pergale Eurolygos „Top-16“ varžybas pradėjo nugalėtojos titulą ginanti „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 81:71 (21:16, 20:21, 22:16, 18:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ klubo krepšininkus.

Šeimininkai praktiškai visų rungtynių metu buvo priekyje. Nors antrame kėlinyje „Maccabi“ ir buvo priekyje (33:32), katalonai paskui perėmė iniciatyvą ir per likusius kėlinius neleido varžovams  priartėti.

Likus žaisti apie tris minutes „Maccabi“ rezultatą dar sumažino iki keturių taškų (67:71), bet pergalingą pranašumą „Barcelona“ vis dėlto išsaugojo iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 24, Alanas Andersonas 16, Kostas Perovičius 12 (6 atk. kam.), Terence'as Morrisas 11.

„Maccabi“: Richardas Hendrixas (6 atk. kam.) ir Doronas Perkinsas (8 atk. kam.) po 13, Sofoklis Schortsanitis 12.

Ispanijos klubų dvikovoje – „Caja Laboral“ pergalė

Permainingas dviejų Ispanijos komandų rungtynes Eurolygos „Top-16“ etapo A grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, laimėjo Vitorijos „Caja Laboral“ ekipa – svečiuose rezultatu 76:71 (21:19, 20:16, 17:18, 18:18) palaužė Malagos „Unicaja“ klubą.

Pirmoje susitikimo pusėje beveik visą laiką pirmavo Vitorijos klubas, tačiau po didžiosios pertraukos „Unicaja“ ekipa spurtavo 16:3 ir įgijo septynių taškų pranašumą – 51:44. Visgi po svečių paprašytos minutės pertraukėlės jau „Caja Laboral“ laimėjo atkarpą 14:2 ir prieš lemiamą ketvirtį vėl buvo priekyje – 58:53.

Nors likus žaisti tris minutes Malagos klubo deficitas buvo aptirpęs iki trijų taškų (63:66), Fernando San Emeterio ir Marcelinho Huertas pataikė iš toli, Vitorijos krepšininkai susigrąžino devynių taškų persvarą (72:63) ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Unicaja“: J.Freelandas 16 (7 atk. kam.), C.Jimenezas (6 atk. kam.) ir R.Blakney – po 13, S.Blanco 11, B.Rodriguezas 8.

„Caja Laboral“: M.Huertas 19, F.San Emeterio 14, M.Teletovičius 13 (tritaškiai 3/13, 8 atk. kam.), D.Loganas 11, E.Batista 10 (14 atk. kam.).