2018 02 08

Eurolyga: CSKA nukauta – Maskvos klubo pergalių seriją nutraukė „Valencia“

Eurolygoje nutrūko Maskvos CSKA penkių pergalių serija. Rusijos ekipa 99:103 (23:21, 19:28, 24:24, 33:30) nusileido „Valencia“ krepšininkams.
Othello Hunteris
Othello Hunteris / „Scanpix“ nuotr.

Valensijos klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo net 14 taškų pranašumą, tačiau CSKA likus žaisti minutę išlygino rezultatą 93:93. Visgi rungtynių pabaigoje ispanai išplėšė pergalę.

CSKA neišgelbėjo net 30 taškų pelnęs Nando de Colo ir 27 pridėjęs Willas Clyburnas.

Nepaisant pralaimėjimo, 17-a pergalių turinti Rusijos ekipa yra vienvaldė Eurolygos lyderė ir jau praktiškai užsitikrino vietą „Top 8“ etape.

„Valencia“ rikiuojasi trylikta.

„Valencia“: E.Greenas 19, B.Dubljevičius 18, A.Abalde 17, W.Thomasas 14, R.Martinezas 13, T.Pleissas 11.

CSKA: N.De Colo 30, W.Clyburnas 27, C.Higginsas 16.

Ispanijoje Malagos „Unicaja“ 81:68 (23:12, 17:16, 23:27, 18:13) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą.

Malagos klubas pakilo į dešimtą vietą. Stambulo ekipa patyrė jau 16-ą pralaimėjimą ir užima paskutinę vietą.

„Unicaja“: A.Waczynskis 20, D.Milosavljevičius 12, J.Augustine'as 10.

„Anadolu Efes“: E.McCollumas 16, Z.Dragičius 12.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas