Hollis Price 19,
David Hawkins 16,
Mindaugas Katelyvas 1.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Eurolyga

Antrą pergalę Eurolygos TOP 16 varžybose iškovojo Milano „Armani Jeans“ krepšininkai su Mindaugu Katelynu, svečiuose 62:60 (25:18, 13:17, 15:9, 9:16) palaužę Tomo Pačėso treniruojamą Sopoto „Asseco Prokom“ komandą. Lenkams tai buvo antras pralaimėjimas.

Pirmoje rungtynių dalyje nesustabdomo Holliso Price'o vedami italai prieš ketvirtą kėlinį turėjo 9 taškų pranašumą (44:53), tačiau Lenkijos čempionai ėmė vytis svečius ir jau 33-ią minutę Ronnie Burrellas dėjimu į krepšį persvėrė rezultatą – 54:53. Ketvirčio pabaigoje „Armani Jeans“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir po Davido Hawkinso dvitaškio išsiveržė į priekį – 58:60. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei minutę R.Burrellas dėjimu į krepšį išlygino rezultatą (60:60), tačiau D.Hawkinsas ir Luca Vitali realizavo po vieną baudos metimą, o lenkai nerasdami kelių varžovų krepšio link buvo priversti pripažinti Italijos vicečempionų pranašumą – 60:62.

M.Katelynas nugalėtojams per 13 minučių pelnė 1 tašką (0/3 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 1/2 baudų), perėmė kamuolį ir prasižengė 3 kartus.

Marcus Brown 6.

Barselonos „Regal Barcelona“ (Ispanija) (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) namuose 85:65 (20:16 19:17 22:14 24:18) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) (1 ir 1) komandą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) namuose 73:70 (18:26 18:18 20:14 17:12 ) nugalėjo Vitorijos „Tau Ceramica“ (Ispanija) (1 ir 1) krepšininkus.

Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavo svečiai iš Vitorijos ir įpusės rungtynėms turėjo 8 taškų pranašumą – 44:36. Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai ėmė artėti prie varžovų ir prieš lemiamą ketvirtį graikai turėjo vos 2 taškų deficitą – 56:58. Paskutiniajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes „Olympiacos“ po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį – 60:58. Nuo to laiko Panagiočio Giannakio auklėtiniai buvo priekyje 3–6 taškų atstumu. Likus žaisti 1 minutę I.Rakoševičius įmetė abi baudas ir priartino „Tau Ceramica“ – 69:70. Baskai ėmė stabdyti varžovus pražangomis, tačiau J.Pargo ir L.Greeras realizavo baudas ir „Olympiacos“ šventė pirmą pergalę TOP16 turnyre.