2013 01 31

Eurolyga: „Maccabi“ neturėjo vargo su „Besiktas“ ekipa

Antrą pergalę Eurolygos „Top 16“ varžybų F grupėje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, išvykoje 77:55 (21:12, 22:10, 14:13, 20:20 įveikę Stambulo „Besiktas“ klubą.
Lioro Eliyahu dėjimas
Lioro Eliyahu dėjimas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Su viena pergale per šešerias rungtynes likę Turkijos krepšininkai rungtynes pralaimėjo per pirmąsias dvidešimt minučių. „Maccabi“ pirmuosius du kėlinius žaidė kaip iš natų ir iki pertraukos susikrovė 21 taško persvarą (43:22.).

Per likusį laiką turkams varžovų pranašumo nepavyko sumažinti – visą laiką „Maccabi“ pranašumas buvo 17-22 taškai.

„Maccabi“: L.Eliyahu (7/9 dvit., 5 atk. kam.) 14, N.Caner-Medley (1/7 dvit., 3/3 trit.) 12, D.Loganas 10,

„Besiktas“: S.Cetinas 13, P.Christopheris 12, G.Vidmaras 11.