2016 01 14 /23:29

Eurolyga: Mindaugas Kuzminskas rezultatyviausias, CSKA nukovė „Barcelona“

Ketvirtadienį sužaistos dar ketverios Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynės. Mindaugas Kuzminskas ir Malagos „Unicaja“ džiaugėsi pergale. Maskvos CSKA nugalėjo „Barcelona“ ekipą, o Juanas Carlosas Navarro buvo išvarytas dėl techninių pražangų.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“/AP nuotr.

Malagos „Unicaja“ namuose užtikrintai 90:67 (27:14, 25:17, 19:19, 19:17) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ ekipą.

Mindaugas Kuzminskas buvo komandos lyderis ir pelnė 17 taškų (6/10 dvitašk., 1/3 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo du metimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Malagos ekipa turi dvi pergales ir vieną pralaimėjimą bei užima trečiąją vietą grupėje.

„Unicaja“: M.Kuzminskas 17, D.Diezas 16, C.Suarezas 11.

„Cedevita“: L.Babičius 24, J.Pullenas 16.

Vienintelėse dienos F grupės rungtynėse Maskvos CSKA 93:82 (28:29, 26:17, 22:13, 17:23) nugalėjo „Barcelona“.

Įtemptose rungtynėse CSKA pranašumą susikrovė antrajame kėlinyje ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 54:46. Ivanas Lazarevas kėlinį užbaigė efektingu dėjimu.

CSKA Buzzer beater dunk

[Jovaras] Papildant Ryčio kvietimą visus įsijungti pažiūrėti smagų krepšinį, kurį demonstruoja CSKA ir Barcelona, čia tas buzzer beater alley-oop'as kuriuo CSKA uždarė pirmą rungtynių pusę.

Posted by Trys su nesportine on 2016 m. sausio 14 d.

Trečiąjį kėlinį „Barcelona“ pradėjo 5:0, tačiau CSKA greitai atgavo turėtą pranašumą. Ketvirčio pabaigoje „Barcelona“ neteko antrą techninę pražangą užsidirbusio Juano Carloso Navarro. Prieš lemiamą kėlinį CSKA pirmavo 76:59.

Ketvirtajame kėlinyje ispanai taip ir nepakilo į lemiamą kovą ir turėjo pripažinti CSKA pranašumą.

Antrąją pergalę iškovojusi CSKA ekipa pakilo į antrąją vietą grupėje.

Kauno „Žalgiris“ su dviem pralaimėjimais užima paskutinę vietą F grupėje. Penktadienį Kauno klubo laukia akistata su Madrido „Real“.

CSKA: C.Higginsas 20, M.Teodosičius ir A.Voroncevičius po 16, K.Hinesas 12, D.Kulaginas 10.

„Barcelona“: J.Navarro 16, J.Doellmanas 14, A.Abrinesas 12, S.Perperoglou 11.

E grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahče“ namuose 85:79  (20:18, 17:27, 14:15, 34:19) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“.

Tris kėlinius vyko apylygė kova, tačiau ketvirtame kėlinyje turkai pabėgo ir rusai intrigos nebesugrąžino.

Trečiąją pergalę iškovojusi Turkijos ekipa tapo E grupės lydere.

„Fenerbahče“: B.Bogdanovičius 18, J.Vesely 17, L.Datome 16, B.Dixonas 13.

„Lokomotiv“: V.Claveras 21, M.Delaney 12, D.Draperis ir C.Singletonas po 10.

Atėnų „Panathinaikos“ namuose 63:74 (14:16, 20:22, 14:16, 15:20) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai.

Graikai prieš lemiamą kėlinį atsiliko keturiais taškais, tačiau Belgrado klubas spaudė varžovus nuo kėlinio pradžios ir sugebėjo susikrauti pranašumą.

Tai buvo pirmoji Serbijos klubo pergalė po dviejų pralaimėjimų.

„Panathinaikos“: J.Gistas 15, J.Feldeine'as ir M.Radjulica po 12.

„Crvena Zvezda“: M.Zirbesas 12, B.Lazičius ir V.Stimacas po 11.