2025-04-08 12:21

Eurolyga naujai kuriamą Europos turnyrą įvardijo kaip „grėsmę“

Eurolyga naujos lygos Senajame žemyne sukūrimą mato kaip grėsmę Europos krepšiniui, teigiama oficialiame turnyro pranešime.
Paulius Motiejūnas
Paulius Motiejūnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

15min jau rašė apie tai, kas buvo akcentuota Eurolygos klubų vadovų susitikime.

Dabar oficialų pranešimą išplatino ir pati Eurolyga. Pateikiame jo vertimą:

„Eurolygos direktorių valdyba susitiko pirmadienį Barselonoje, kad aptartų svarbiausias turnyro ateities temas.

Valdyba dar kartą patvirtino savo įsipareigojimą tęsti sėkmingą kelią, kurį nutiesė per pastaruosius 25 metus. Mūsų pažanga buvo grįsta vienybe ir ryžtu – vertybėmis, kurios išlieka tokios pat stiprios kaip ir pradžioje. Bėgant metams, Eurolygos ir Europos taurės klubai investavo didelius išteklius ir nenumaldomas pastangas, kad sirgaliams suteiktų geriausią krepšinio patirtį ir pakeltų Europos klubinį krepšinį į rekordinį susidomėjimo bei komercinės sėkmės lygį.

Valdyba aptarė paskelbtus pasiūlymus dėl naujos Europos lygos sukūrimo, kurį mato kaip grėsmę nusistovėjusioms Europos krepšinio tradicijoms. Tokie pokyčiai gali reikšti susiskaldymą ir painiavą krepšinyje.

Tuo pačiu valdyba pabrėžė savo atvirumą dialogui su bet kuo, kas yra nuoširdžiai suinteresuotas Europos krepšinio augimu. Tačiau ji ir toliau ryžtingai prieštarauja bet kokioms iniciatyvoms, kurios kenkia pagrindinėms Europos krepšinio vertybėms, paveldui ir sirgaliams bei palieka lojalius sirgalius užnugaryje.

Valdybos susirinkimo dalyviai išgirdo naujienas ir įsitraukė į strategines diskusijas apie turnyro struktūrą ateityje bei atsirandančias komercines galimybes.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą