Publikuota: 2017 kovo 3d. 20:05 , atnaujinta: 2017 kovo 3d. 23:47

Eurolyga: prastos naujienos „Žalgiriui“ ir įspūdinga CSKA pergalė

Keithas Langfordas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Keithas Langfordas

Penktadienį Eurolygoje sužaistos trejos rungtynės. Pergales šventę Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Daruššafaka“ klubai sukomplikavo Kauno „Žalgirio“ ekipos šansus patekti į geriausiųjų aštuonetą.

Pirmosiose vakaro rungtynėse Kazanės UNIKS namuose po pratęsimo 92:99 (22:22, 21:27, 18:20, 21:13, 10:17) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai.

Trečiojo kėlinio viduryje turkai turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau UNIKS sugebėjo sugrąžinti intrigą.

Likus žaisti 19 sekundžių rezultatą baudos metimais išlygino Keithas Langfordas. Stambulo klubui pranašumą sugrąžino Derrickas Brownas, tačiau po taiklaus K.Langfordo metimo komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimą 17:10 laimėjo Turkijos ekipa. Prie to daugiausiai pridėjo Stambulo klubo lyderis Derrickas Brownas, kuris pelnė 24 taškus ir surinko 30 naudingumo balų.

Septintą pralaimėjimą iš eilės patyrusi Kazanės ekipa prarado visus šansus patekti į kitą etapą.

Tryliktą pergalę iškovojusi Stambulo ekipa pakilo į septintą vietą.

UNIKS: K.Langfordas 23, L.Williamsas ir Q.Colomas po 16, A.Parakhouskis 10.

„Anadolu Efes“: D.Brownas 24, J.Grangeris 17, B.Dunstonas 16.

Stambulo „Daruššafaka“ namuose 77:72 (17:17, 18:16, 18:20, 24:19) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Prieš ketvirtą kėlinį rezultatas buvo lygus 53:53. Graikijos klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 5:0, bet turkai

pavijo varžovus ir šventė pergalę.

Devintą pralaimėjimą patyrusi Atėnų ekipa rikiuojasi penkta. Stambulo klubas su 12 pergalių yra devintas.

„Daruššafaka“: B.Wanamakeris 24, J.Andersonas 16, W.Clyburnas ir D.Bertanis po 12.

„Panathinaikos“: C.Singletonas 23, K.C.Riversas 12, I.Bourousis 10.

Maskvos CSKA 85:61 (29:4, 19:20, 18:23, 19:14) nugalėjo „Barcelona“ ekipą.

Katalonijos klubas beviltiškai 4:29 pralaimėjo pirmąjį kėlinį ir nesugebėjo atsitiesti.

Aštuonioliktą pergalę iškovojęs CSKA klubas susilygino su pirmoje vietoje esančiu Madrido „Real“.

Penkioliktą pralaimėjimą patyrusi „Barcelona“ rikiuojasi dvylikta.

„Barcelona“: A.Vezenkovas 14, T.Rice'as 10.

CSKA: N.De Colo 21, N.Kurbanovas 12, C.Higginsas 11.