2011 10 20

Eurolyga: „Real“ krepšininkai su Martynu Pociumi surinko 100 taškų

Įspūdinga pergale Eurolygos sezoną pradėjo Madrido „Real“ (Ispanija) krepšinio klubas su Martynu Pociumi. Lietuvos rinktinės gynėjas pelnė 8 taškus, o išvykoje žaidęs „Real“ be didesnių sunkumų 100:76 (23:16, 22:21, 26:18, 29:21) sutriuškino Šarlerua „Spirou“ (Belgija) ekipą.
Martynas Pocius
Martynas Pocius pelnė 8 taškus. / realmadrid.com nuotr

Tik po atrankos varžybų į Eurolygą prasimušę Belgijos čempionai rungtynėse nė karto nepirmavo, o tituluotiems svečiams priešinosi kėlinį. Dviženklę persvarą įgijęs „Real“ jos nešvaistė, o iki mačo pabaigos dar ir padidino.

„Real“ tapo pirmuoju klubu šiame Eurolygos sezone per vieną mačą pelniusiu triženklį skaičių taškų.

Martynas Pocius nugalėtojų gretose žaidė 15 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (2/5 dvitšk., 1/3 tritšk., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, po vieną perėmė ir rezultatyviai perdavė.

„Real“: F.Reyesas (9 atk. kam.) ir R.Fernandezas – po 19, J.Carrollas 14, N.Mirotičius ir A.Tomičius – po 9.

„Spirou“: D.Malletas 27, T.Shengelia 11 (9 atk. kam.), C.Beghinas ir J.Hamiltonas – po 9.

Pergale startavo ir „Anadolu Efes“

Kitose C grupės rungtynėse ketvirtadienį Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) taip pat išvykoje 84:73 (27:28, 21:17, 20:6, 16:22) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Partizan“ (Serbija) krepšininkus.

Viena iš Eurolygos favoričių šį sezoną laikoma „Anadolu Efes“ ekipa lemiamą pranašumą susikrovė trečiajame kėlinyje, per kurį varžovams leido įmesti vos 6 taškus. Pati surinko 20.

„Anadolu Efes“: T.Kinsey 18, D.Savanovičius 17, S.Vujačičius 14 ir E.Ilyasova 10.

„Partizan“: N.Pekovičius 21, M.Mačvanas 14 (7 atk. kam.), D.Milosavljevičius 10 ir M.Raduljica 9.

„Armani“ palaužė „Maccabi“

Paskutinėse C grupės rungtynėse sunkią pergalę namuose iškovojo Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) ekipa, kuri 89:82 (14:19, 27:19, 24:14, 24:30) palaužė Eurolygos vicečempionę Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) ekipą.

Šeimininkai atitrūko trečiajame kėlinyje (63:50) ir nepaisant visų „Maccabi“ pastangų, išsaugojo pranašumą.

„Armani“: M.Hairstonas 25, D.Gallinari 23 (7 atk. kam.), I.Bourousis 13 (10 atk. kam.), M.Rocca 10 (7 atk. kam.).

„Maccabi“: L.Eliyahu 23 (8 atk. kam.), D.Blu 15, T.Papaloukas 13 (7 atk. kam.), S.Schortsanitis 9.

Kitą savaitę „Anadolu Efes“ namuose priims „Spirou“, „Real“ – „Armani“, o „Maccabi“ – „Partizan“.