2018 01 17

Eurolygoje – Milano „Olimpia“ pergalė ir pražydęs M.Kuzminskas

Eurolygos rungtynėse Italijoje Milano „Olimpia“ 101:87 (31:22, 19:22, 29:27, 22:16) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą ir iškovojo retą pergalę.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Mindaugas Kuzminskas sužaidė kol kas geriausias rungtynes Milano ekipoje. Lietuvis per 23 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvitašk., 2/3 tritašk., 7/7 baud.), atkovojo du kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Artūras Gudaitis per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitašk., 2/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir kartą suklydo.

Mantas Kalnietis per beveik 8 minutes taškų nepelnė, bet atkovojo du kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir tris kartus suklydo.

Milano ekipa šventė penktąją pergalę ir pakilo į 15-ąją vietą. Malagos klubas rikiuojasi vienuoliktas.

„Olimpia“: A.Goudelockas 18, M.Kuzminskas 17, V.Micovas 16, J.Theodore'as 14, A.M'Baye 10.

„Unicaja“: N.Nedovičius 22, J.Brooksas 19, J.Augustine'as 12.

Ispanijoje Madrido „Real“ 75:73 (18:17, 16:17, 25:27, 16:12) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ ekipą.

Madrido klubui pergalę išplėšė Rudy Fernandezo metimas.

Jonas Mačiulis per 10 minučių taškų nepelnė (0/2 tritašk.), bet atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį.

„Real“: F.Causeuras ir T.Thompskinas po 13, R.Fernandezas ir L.Dončičius po 12, W.Tavaresas 11.

„Baskonia“: R.Beaubois 18, M.Janningas ir J.Voigtmannas po 10.