2022 11 22

Eurolygos čempionai pažemino Milano „Olimpia“ jos pačios arenoje

Vos 17 taškų po didžiosios pertraukos sukrapščiusi Milano „Olimpia“ (3-6) patyrė siaubingą pralaimėjimą namuose.
Willas Clyburnas
Willas Clyburnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Ettore Messinos auklėtinius net 51:80 (18:18, 16:16, 7:21, 10:25) sutriuškino Eurolygos čempionės titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ (4-5) ekipa.

Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus, tačiau „Olimpia“ tuomet visiškai užsikirto puolime, o „Efes“ nurūko į pergalę.

„Olimpia“: Nazas Mitrou-Longas 10, Nicolo Melli 9, Kevinas Pangosas 7 (1/8 trit.).

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24 (4/6 trit., 9 atk. kam.), Tiboras Pleissas 13, Vasilije Micičius 12 (1/5 trit.), Amathas M‘Baye 10.