Publikuota: 2019 balandžio 19d. 22:08

Eurolygos drama Stambule – „Barcelona“ išplėšė pergalę ir išlygino seriją

Adamas Hanga
Euroleague.net nuotr. / Adamas Hanga

Eurolygoje tęsiasi ketvirtfinalio kovos. Stambule „Anadolu Efes“ 72:74 (16:19, 18:19, 25:24, 13:12) nusileido „Barcelona“ ekipai, išlygino seriją iki trijų pergalių 1:1.

Dramatiškose rungtynėse nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus žaisti minutę, Ante Tomičius išlygino rezultatą 72:72. Tada pergalingą metimą iš po krepšio atliko Adamas Hanga. „Anadolu Efes“ dar bandė išplėšti pergalę tritaškiu, bet K.Simonas buvo netaiklus, o kamuolį atkovojo A.Hanga. Turkijos ekipa per likusias 10 sekundžių nesugebėjo prasižengti ir pralaimėjo.

Pirmąsias serijos rungtynes „Anadolu Efes“ laimėjo 75:68.

Trečiadienį serija persikels į Kataloniją, kur bus sužaistos trečiosios serijos rungtynės.

Stambulo klubas dar niekada nėra laimėjęs Eurolygos atkrintamųjų serijos.

„Barcelona“ į atkrintamąsias pateko po dvejų metų pertraukos ir siekia pirmą kartą nuo 2014 metų žaisti Eurolygos finalo ketverte.

„Anadolu Efes“: Sh.Larkinas 18, V.Micičius 15, K.Simonas 14, A.Moermanas 11.

„Barcelona“: A.Hanga 17, A.Tomičius 13, Th.Heurtelis 12.