2013-05-15 08:20

Eurolygos finalo ketvertas kitą sezoną vyks Kaune?

Nusivylusi nepavykusiu šių metų Eurolygos finalo ketvertu lygos vadovybė žada kitąmet pasirinkti kitą miestą, kuriame finišuos Eurolygos varžybos. Tuo miestu pretenduoja tapti Berlynas, Vitorija ir Kaunas, remdamasis Ispanijos žiniasklaida skelbia portalas krepsinis.net.
Atvirų durų diena „Žalgirio“ arenoje
Kauno „Žalgirio“ arena. / Aliaus Koroliovo nuotr.

Pagal susitarimą, Eurolygos finalo ketverto varžybos šiemet ir kitais metais turėjo vykti Londone, O2 arenoje, tačiau dėl nevykusio šiųmečio turnyro Eurolyga grįžti į Londoną nebenori.

Eurolygos vadovai nori svarbiausias kito sezono varžybas patikėti rengti miestui, kuriame krepšinis yra labai populiarus, o Kaunas ir „Žalgirio“ arena yra vienas patraukliausių variantų. Kiti du – Berlyno „O2 World“ ir Vitorijos „Fernando Buesa“ arenos, talpinančios po 16 tūkst. sirgalių.

Berlyno pliusas yra tai, kad šis miestas turėtų pritraukti daugiau rėmėjų ir garantuoti geresnį atsiperkamumą, Vitorijos – strategiškai patogi padėtis ir „neatrasto krašto“ statusas. Baskai nėra organizavę panašių varžybų.

Savo ruožtu Kaunas gali pasigirti du sezonus iš eilės geriausiu lankomumu Eurolygos varžybose, giliomis krepšinio tradicijomis ir Europos čempionato organizavimo patirtimi – skelbia krepsinis.net.

Portalas primena, kad iki šių metų Eurolygos finalo ketverto pradžios likus maždaug savaitei į „O2“ areną buvo parduota vos pusę bilietų ir organizatoriams juos teko pardavinėti po 20-30 litų. Pusfinalio rungtynes tarp CSKA ir „Olympiakos“ stebėjo tik 9 tūkst. žiūrovų – tai Eurolygos finalo ketvertų antirekordas.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą