2022 11 22

Eurolygos lyderių mūšyje D.Motiejūnas ir „Monaco“ dramatiškai nusileido „Fenerbahče“

Savo žiūrovų akivaizdoje „Monaco“ (6-3) šiame sezone nebuvo pralaimėjusi niekam, tačiau Stambulo „Fenerbahče“ (8-1) išsivežė dramatišką pergalę.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Iki šių rungtynių Eurolygoje pirmavusius klubus skyrė tik vienas laimėjimas, tačiau Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po šios sėkmės sutvirtino savo pozicijas lygos viršūnėje.

„Fenerbahče“ šventė pergalę 96:93 (21:18, 24:20, 34:22, 17:33).

Svečiai nuo „Monaco“ pabėgo trečiajame kėlinyje, kai įgijo net 19 taškų persvarą (73:54).

Šeimininkai nenuleido rankų ir pabaigoje priartėjo iki minimalaus skirtumo (91:92), tačiau „Fenerbahče“ dramatiškai atsilaikė.

Ketvirtąjį kėlinį „Monaco“ laimėjo net 33:17, bet to neužteko.

Mike'as Jamesas pabaigoje dar paleido tritaškį, galėjusį išplėšti pratęsimą, bet kamuolys atsitrenkė į lanką.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Motiejūnas per 16 minučių surinko 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, surinkdamas 16 naudingumo balų.

„Monaco“: Jordanas Loydas 18 (4/7 trit.), Mike‘as Jamesas 17, Elie Okobo 12 (5 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 11, Donta Hallas (8 atk. kam.) ir Jordanas Loydas – po 8.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 21 (4/5 trit.), Nickas Calathesas 15 (7 rez. perd.), Scottie Wilbekinas 13 (7 rez. perd.), Carsenas Edwardsas 12, Marko Guduričius 11.