2022 11 03

Eurolygos sunkiasvorių akistatoje „Real“ palaužė Milano „Olimpia“

Milano „Olimpia“ (3-3) per pirmąją rungtynių pusę pataikė net 12 tritaškių iš 16, tačiau net ir toks įspūdingas pataikymas neleido šventi pergalės prieš karališkąjį Madrido „Real“ (3-3) klubą.
Džananas Musa
Džananas Musa / Imago / Scanpix nuotr.

50 taškų per pirmąją rungtynių pusę pelnę „dizaineriai“ per antrąją sukrapštė tik 27 ir galiausiai turėjo pripažinti svečių pranašumą 77:83.

Visiškai rungtynių kontrolę po didžiosios pertraukos perėmę „Real“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje turėjo ir 14 taškų persvarą (63:77), kurios galiausiai užteko pergalei išvykoje.

Įdomu, kad viena iš Eurolygos favoričių „Olimpia“ ekipa šiame sezone vis dar nėra laimėjusi savo žiūrovų akivaizdoje.

„Real“ į pergalę vedė Džananas Musa. Bosnis pelnė 25 taškus (5/8 trit.), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, surinkdamas 31 naudingumo balą.

„Olimpia“: Kevinas Pangosas 21 (5/9 trit.), Nicolo Melli 12, Nazas Mitrou-Longas 11, Luigi Datome 8.

„Real“: Džananas Musa 25 (5/8 trit., 31 naud. bal.), Mario Hezonja 15 (3/4 trit.), Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 9.