2018 04 18

„Fenerbahče“ seriją pradėjo užtikrinta pergale

Eurolygoje prasidėjo dar viena ketvirtfinalio serija, kurioje namų aikštės pranašumą turintis Stambulo „Fenerbahče“ klubas 82:73 (21:11, 22:15, 22:26, 17:21) patiesė Vitorijos „Baskonia“ ekipą.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Stambulo krepšininkai puikiai pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio pradžioje jau pirmavo 25:11.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai jau pirmavo 43:26 ir, nors pralaimėjo trečią bei ketvirtą kėlinius, šventė gan užtikrintą pergalę.

Kostas Sloukas pelnė 10 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Jo sąskaitoje – 22 naudingumo balai.

„Baskonia“ iš toli pataikė 29 proc. metimų (6/21), „Fenerbahče“ sumetė 48 proc. tolimų metimų (10/21).

Tiesa, turkai prarado net 17 kamuolių.

„Fenerbahče“: B.Wanamakeris 16, J.Nunnally ir J.Vesely po 13, K.Sloukas 10 (11 rez. perd.).

„Baskonia“: T.Šengelia 16 (6 atk. kam.), R.Beaubois 13 (6 atk. kam.), L.Vildoza 12, M.Janningas 11.