2019 04 16

Galingas ketvirtfinalio startas: CSKA pervažiavo „Baskonia“ ekipą

Eurolygos atkrintamosiose sužaistos pirmosios rungtynės, kuriose Maskvos CSKA namuose net 94:68 (23:24, 21:16, 29:12, 21:16) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ komandą.
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Serijoje iki trijų pergalių maskviečiai pirmauja 1-0.

Į priekį CSKA šovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 29:12. Per pertrauką „Baskonia“ turėjo tik 4 taškų deficitą (40:44).

Maskvos ekipa pataikė 60 proc. dvitaškių (15/25) ir net 57 proc. tritaškių (13/23).

„Baskonia“ išmetė 29 tolimus metimus, bet pataikė tik 8 kartus (28 proc.).

CSKA metė 28 baudų metimus ir pataikė 25 (89 proc.), o štai baskai nuo linijos atakavo tik 10 kartų ir pataikė 8 metimus.

Sergio Rodriguezas nugalėtojams pelnė 19 taškų, 12 taškų pridėjo Cory Higginsas.

Svečių gretose su 17 taškų rezultatyviausias buvo Shavonas Shieldsas.

CSKA: S.Rodriguezas 19 (5 rez. perd.), C.Higginsas 12, N.De Colo 11, W.Clyburnas ir N.Kurbanovas po 10.

„Baskonia“: S.Shieldsas 17, D.Hillardas ir V.Poirier po 12.