Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
2015 11 20

Įdomybės: „Žalgiris“ Eurolygoje lenkia Madrido „Real“

Ar žinojote, kad Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje pergalių skaičiumi lenkia net čempioną Madrido „Real“? Mantas Kalnietis rungtynėse su Zeliona Guros „Stelmet“ pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą, o Paulius Jankūnas jau ketvirtą kartą šį sezoną surinko bent 20 naudingumo balų. 24sek.lt pristato įdomiuosius „Žalgirio“ skaičius Eurolygoje.
Ianas Vougioukas
Ianas Vougioukas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgiris“ per vieną kėlinį praleido mažiausiai taškų šį Eurolygos sezoną – 7. Būtent ketvirtajame kėlinyje „Žalgirio“ gynyba užgniaužė lenkus ir pirmajame ture, kai po lemiamo ketvirčio 20:9 lietuviai išplėšė pergalę Zeliona Guroje.

Pastarąjį kartą taip efektingai „Žalgirio“ gynyba suveikė praėjusį sezoną. Lapkričio 28-ąją Žemutiniame Naugarde žalgiriečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 20:7. Be to, spalio 24-ąją Kaune tas pats „Nižnij Novgorod“ antrajame kėlinyje taip pat pelnė 7 taškus.

Tris pergales per 6 turus žalgiriečiai pasiekė antrąjį sezoną iš eilės.

Beje, pergalių skaičiumi „Žalgiris“ lenkia Eurolygos čempioną Madrido „Real“ (2/4).

Geriausiai istorijoje žalgiriečiai startavo 2012-2013 m., kai Joano Plazos auklėtiniai Eurolygoje sezoną pradėjo 5 pergalėmis, o po šešių turų turėjo tik vieną pralaimėjimą.

Mantas Kalnietis pelnė 13 taškų ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje. Be to, į „Stelmet“ krepšį jis įmetė 3 tritaškius iš 4. Dar iki šio susitikimo jis iš viso buvo pataikęs tik 3 tolimus metimus iš 18.

Martynas Pocius po trijų „tuščių“ rungtynių iš eilės vėl pelnė taškus (2).

Antrosiose rungtynėse iš eilės Renaldo Seibučio naudingumo balų skaičius buvo neigiamas (-2).

Kanadietis Olivier Hanlanas dvigubai pagerino savo Eurolygoje atkovotų kamuolių rekordą (8). Beje, tai buvo naudingiausios jo rungtynės šį sezoną (17 naud. bal.).

Naudingiausiai šį sezoną sužaidė ir Robertas Javtokas (15 naud. bal.).

Rezultatyviausias žalgirietis Eurolygoje Ianas Vougioukas jau penktose rungtynėse iš eilės pelnė bent 10 taškų (10).

Paulius Jankūnas ketvirtą kartą šį sezoną viršijo 20 naudingumo balų (22).

Po visų išparduotų bilietų prieš dvi savaites su „Barcelona“, ketvirtadienio vakarą į „Žalgirio“ areną susirinko mažiausiai žiūrovų šį Eurolygos sezoną – 9 084.

6. Zeliona Guros „Stelmet“ 1 5 -37

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną