Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2023 12 08

Iš dviženklės duobės lipusi „Barcelona“ ir R.Jokubaitis lieka Eurolygos viršūnėje

Savų sirgalių akivaizdoje gelbėtis turėjusi „Barcelona“ (10-3) ekipa ir Rokas Jokubaitis išlieka Eurolygos viršūnėje – tvirtai žengia antra.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Rungtynių pradžia su traumų išretinta Stambulo „Fenerbahče“ (6-7) komanda jokių sunkumų šeimininkams nežadėjo (12:4).

Tačiau svečiai tuomet taip užsikūrė puolime, kad antrąjį kėlinį pabaigė pirmaudami dviženkle persvara (50:38).

Rogerio Grimau auklėtiniams teko rengti sugrįžimo planą. Jis beveik pavyko jau trečiajame kėlinyje, skirtumas sumenko iki minimalaus (63:64), o ketvirtajame šeimininkai jau galutinai perėmė iniciatyvą.

„Barcelona“ dešimtąją pergalę Eurolygoje įsirašė rezultatu 89:81, nors „Fenerbahče“ intrigą išsaugojo iki pabaigos ir priešpaskutinę minutę dar buvo atsilikusi tik vienu taikliu metimu (77:80).

R.Jokubaitis per 13 minučių surinko 3 taškus (0/4 dvit., 1/3 trit.), išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko minus 1 naudingumo balą.

Šiose rungtynėse buvo ir dar vienas lietuvis – teisėjavo Artūras Šukys.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 21 (9 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 15 (5 rez. perd.), Tomašas Satoransky (6 rez. perd.) ir Janas Vesely (6 atk. kam.) – po 12, Joelis Parra ir Jabari Parkeris – po 8, ... Rokas Jokubaitis 3 (4 rez. perd.).

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 18, Johnathanas Motley 15, Tyleris Dorsey 13 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 10.

Standings provided by Sofascore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną