2022 12 09

Įtūžęs Ž.Obradovičius po nesėkmės Belgrado derbyje žaidėjams surengė vaizdo peržiūrą

Istorinį – pirmąjį – Belgrado derbį Eurolygoje apmaudžiai pralaimėję „Partizan“ (4-8) krepšininkai užsitraukė Željko Obradovičiaus rūstybę.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / Scanpix/BETAPHOTO/SIPA nuotr.

„Mozzart Sport“ praneša, kad po vėlyvą ketvirtadienio vakarą pasibaigusių rungtynių „Partizan“ žaidėjai traukė ne namo – Ž.Obradovičius jiems čia pat surengė dvikovos vaizdo peržiūros sesiją.

Vienu metu ir dviženklę persvarą turėjusi „Partizan“ ekipa, pirmavusi šešiais taškais ir likus žaisti vos tris minutes, galiausiai turėjo pripažinti amžino varžovo „Crvena zvezda“ (6-6) pranašumą po taiklaus tolimo Nemanja Nedovičiaus šūvio pačioje susitikimo pabaigoje.

„Pirmavome šešiais taškais ir per minutės pertraukėlę prašiau tiesiog neleisti jiems mesti tritaškio. Ir kas nutiko...“, – niršo Ž.Obradovičius.

„Žiūrėsime vaizdo įrašą, kas suklydo. Tai ne vieno žaidėjo problema, tai komandinė problema. Turėjome kamuolį savo rankose likus žaisti 17 sekundžių ir viskas buvo mūsų rankose“, – toliau piktinosi Željko.

Jo auklėtiniams tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas Eurolygoje iš eilės.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Duško Ivanovičius

Tuo metu „Crvena zvezda“, žengusi paskutinė Eurolygoje, dabar savo pergalių seriją pratęsė iki penkių, o viskas prasidėjo po to, kai prie komandos vairo stojo geležine ranka garsėjantis Duško Ivanovičius.