2015 11 27 /23:36

Eurolygos čempionai su Jonu Mačiuliu toliau žaibiškai sminga į bedugnę

Eurolygos čempionų titulą ginantys Madrido „Real“ krepšininkai ir toliau daro viską, kad sezonas prestižiškiausiame žemyno turnyre jiems baigtųsi jau po pirmojo etapo. Penktadienį Ispanijos čempionas gavo dar vieną antausį, svečiuose 88:94 (18:28, 25:18, 24:20, 21:28) nusileidęs Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Šaltą dušą „Real“ krepšininkai patyrė jau dvikovos pradžioje, kai serbai atitrūko dviženkle persvara 28:18.

Visgi po pertraukėlės svečiai susiėmė ir trečiajame kėlinyje buvo visiškai perėmę mačo kontrolę į savo rankas (60:50).

Bet dvikovos pabaigoje pasipylė klaidos ir iniciatyva vėl perėjo šeimininkams.

Likus kiek daugiau nei minutei Jaycee Carrollas buvo sumažinęs deficitą iki dviejų taškų (86:88), tačiau serbai nepasimetė, rezultatyviai užbaigė dvi atakas iš eilės ir iškovojo pelnytą pergalę.

Tai buvo jau trečioji Madrido krepšininkų nesėkmė iš eilės. Su dviem pergalėmis per septynis mačus „Real“ išlieka A grupės dugne.

18 minučių žaidęs Jonas Mačiulis taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą ir surinko -3 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Maikas Zirbesas 26 taškų (10/12 dvit., 6/6 baud., 32 n. b.), Quincy Milleris 24 (5/7 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 27 n. b.), Stefanas Jovičius 12.

„Real“: Sergio Rodriguezas (1/2 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud., 9 rez. perd., 31 n. b.) ir Gustavo Ayonas (8/11 dvit., 7 atk. kam.) po 16, Trey Thompkinsas 14, Felipe Reyesas 12, Andresas Nočioni 11.

Kitų penktadienio rungtynių rezultatai:

Maskvos CSKA – Sasario „Banco di Sardegna“ 93:87 (25:26, 25:19, 20:13, 23:29);

Izmiro „Karšyiaka“ – Atėnų „Panathinaikos“ 66:69 (9:21, 14:15, 18:14, 25:19);

Stambulo „Daruššafaka“ – Bambergo „Brose Baskets“ 64:65 (17:17, 12:15, 12:18, 13:15)