2012 03 21

Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA įspūdinga pergale pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją

Maskvos CSKA šį sezoną ir toliau neranda sau lygaus varžovo Eurolygoje. Jono Kazlausko auklėtiniai trečiadienį namuose net 98:71 (27:26, 23:14, 34:11, 14:20) sutriuškino Bilbao „Gescrap“ klubą iš Ispanijos.
Jono Kazlausko auklėtiniai dominuoja Eurolygoje.
Jono Kazlausko auklėtiniai dominuoja Eurolygoje. / RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Tai buvo pirmosiose poros ketvirtfinalio serijos rungtynės. CSKA išsiveržė į priekį 1:0, o bilietą į Eurolygos finalo ketvertą laimės ekipa, pirmoji iškovojusi 3 pergales. Antrasis poros mačas penktadienį taip pat vyks Maskvoje.

Pirmą sezoną Eurolygoje žaidžianti „Gescrap“ trečiadienį priešinosi tik pusantro kėlinio, kai buvo atsilikę 3 taškais (41:38). Tačiau CSKA tada įjungė aukštesnę pavarą ir, laimėjusi atkarpą net 43:13, nulėmė rungtynių baigtį (84:51). Ketvirtasis mačo kėlinys tebuvo formalumas.

Tik kartą šį sezoną Eurolygoje suklupusi CSKA namuose lieka neįveikiama – devynios pergalės iš tiek pat galimų.

Lietuvos krepšininkai nugalėtojų gretose rezultatyvumu neišsiskyrė. Ramūnas Šiškauskas per 16 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

Darjušas Lavrinovičius žaidė dar trumpiau – 8 minutes, per kurias spėjo įmesti 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovoti 2 kamuolius ir surinkti 6 naudingumo balus.

CSKA: Nenadas Krstičius 18, Aleksejus Švedas 15, Jamontas Gordontas 14, Milošas Teodosičius, Andrejus Kirilenka ir Viktoras Khryapa – po 11.

„Gescrap“: Kostas Vasiliadis 15, Alexas Mumbru 14, Marko Baničius 9, Aaronas Jacksonas (6 rez. perd.) ir Dimitris Mavroeidis – po 7.