2019 03 19

K.Pangosas spindėjo rezultatyvumu, o „Barca“ laimėjo ispanišką Eurolygos akistatą

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas sužaidė geriausią sezono mačą, o jo vedama „Barcelona“ (16-11) antradienio vakarą namuose 93:64 (22:19, 16:16, 25:11, 30:18) laimėjo Eurolygos akistatą prieš kitą Ispanijos komandą Las Palmaso „Gran Canaria“ (7-20).
Kevinas Pangosas
Kevinas Pangosas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Kanadietis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 19 taškų pataikęs net penkis tritaškius iš šešių, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Kanarų klubas laikėsi du kėlinius, tačiau po didžiosios pertraukos tempo neišlaikė ir galiausiai kapituliavo.

„Barcelona“: Kevinas Pangosas 19, Chrisas Singletonas 16, Kyle‘as Kuricas 14, Pau Ribas 12, Rolandas Šmitas 10.

„Gran Canaria“: D.J.Strawberry 15, Oriolas Pauli 13, Jacobas Wiley 11.